2410
2553

امروز انومالی گفت بچت دختره زنگ زدم ب مادرشوهرم گفتم که دختربود همه چیشم سالم بود میگه اشکالی نداره همین ک سالمه خداروشکر!!!!اشکالی نداره؟؟یعنی چی مگه قراره اشکالی داشته باشه میخاستم بگم زنیکه توکه پسرزاییدی چه گلی به سرت زدن ک برگشتی اینجوری میگی احمق بی فرهنگ چرا جوابشو ندادم چرا ساکت موندم دوس دارم زنگ بزنم هرچی از دهنم در میاد بهش بگم

در مسیر آرزوهایمان اگر سمج بودیم، در زندگی دیگران، در قضاوت کردنِ دیگران، و در حسادت کردن به دیگران، اینقدر سمج نمی شدیم …

خدایا چه میشه وقتی کسی میخواد برای جنسیت بچه نظر مضخرفشو بده همون جا لالش کنی

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

باید میگفتی  خدارو شکررر بچم دختر  .. بچه ها از قبل بارداری بگین که دختر میخایین ...  من که عاشق دخترم    اگه قرار یه روز بشم   فقط  دختر سالم و صالح  میخام 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2714
2706