1542
1480
عنوان

بچم دختره.‌. این حرف مادرشوهرم یعنی چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 880 بازدید | 76 پست
خدایا چه میشه وقتی کسی میخواد برای جنسیت بچه نظر مضخرفشو بده همون جا لالش کنی

اره بخدا انگار نمیفهمن چی میگن اخه یکی نیس بهش بگه پسرای تو که پشمشونم حسابت نمیکنن تو چرا داری حرص پسر میزنی 

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💞خـ♡ـودش گــــــــــفته:«یَدُ اللَّه فَـــــوْق أَیْدِیهِــــــــــمْ»یعنی بنده من نگـــــران نباش از ڪارهای آدمـــهای اطـــرافت دلگـــــــیر نباش، اخـــــم نڪن؛تا مــــــــــــــــــن نخواهـــــم!برگـــی از درخت نمی افــتد.

حالا من خاله شوهرم همچنین حرفی را زد نکبت اما من به جواب دادن نرسیدم اخه همون موقع مادرشوهرم جلوش سجده شکر گذاشت گفت بچت دختر نیس خانومه خانوم وای جیگرم حال اومد اون موقع توام بش همینو بگو 

آخه اصلا چرا میگین،. جنسیت بچه رو فقط خود پدر و مادر باید بدونن، 

خودش خیلی پیگیر بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💞خـ♡ـودش گــــــــــفته:«یَدُ اللَّه فَـــــوْق أَیْدِیهِــــــــــمْ»یعنی بنده من نگـــــران نباش از ڪارهای آدمـــهای اطـــرافت دلگـــــــیر نباش، اخـــــم نڪن؛تا مــــــــــــــــــن نخواهـــــم!برگـــی از درخت نمی افــتد.

انواع دمنوش‌های گیاهی و ترکیب آنها

کلیک کنید

حالا من خاله شوهرم همچنین حرفی را زد نکبت اما من به جواب دادن نرسیدم اخه همون موقع مادرشوهرم جلوش سج ...

مادرشوهرمن متاسفانه عزیزم از زمان قاجار اومده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ناراحت نباش به منم میگفتن خدا کنه پسر باشه از همون اول هم اسم براش انتخاب کرده بودن من از لج اونا میگفتم دختر دوس دارم خدا کنه دختر باشه در کل برام فرقی نمیکرد رفتم سونو گرافی گفتن پسره ولی دوس داشتم دختر بشه عکس العملشونو ببینم جوابشونو بدم ولی چیزی اونا میخواستن و حدس زده بودن شد

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت برای چندمین بار معجزه تو تو زندگیم دیدم هزاران مرتبه شکر
1546
باید میگفتی  خدارو شکررر بچم دختر  .. بچه ها از قبل بارداری بگین که دختر میخایین ...   ...

میگفتم بابا

میگفتم خداکنه بچه من سالم باشه دختر باشه گفتم پسر دوس ندارم بده به اونایی که دوس دارن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان نی نی سایتی های همیشه در صحنه با کوبیدن پسر و پسردارا،از خجالت مادرشوهرت در میان😅

اره والا😉اونقدر گفتن پسر چیه؟عروس چیه؟پشیمون شدم ازپسراوردن😂

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
اره والا😉اونقدر گفتن پسر چیه؟عروس چیه؟پشیمون شدم ازپسراوردن😂

اخه واقعیته   ماها الان  داریم خودمون میبینیم  دخترا  مونس و همدم میشن  نه پسرا که همش درد سر 🥴

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجانم  ۷ ساله  منتظرم  ،ای کاش میدونستم  کی تموم میشه  این انتظار   😥😥منی که  حتی یه  مسکن نمیخوردم موقع سردرد  کلی تو این  سالها  امپول  و دارو  مصرف کردم  ولی هیچی به هیچی 😭😭 عزیز دل مادر   برای داشتنت  دلی را به دریا  زدم کسی که از اب هم واهمه داشت  .خدایا  من هنوزم امیدوارم  .این جمله  حالمو خوب میکنه  من  به دستان خدا خیره  شدم  وخدا معجزه  کرد   انشالله به زودی معجزه  بشه  🤗
مادرشوهرمن متاسفانه عزیزم از زمان قاجار اومده 

جلوش خودت و شوهرت هی قربون صدقه دخترت برین هی بگین خانوم و بانو و عسل و از این حرفا که به دخترا میگن بعدم شوهرت بگه وای خدا راشکر بچم دختر شد به آرزوم رسیدم خدا ایشالا به هرکی دختر نداره بده 

میگفتم بابا میگفتم خداکنه بچه من سالم باشه دختر باشه گفتم پسر دوس ندارم بده به اونایی که دوس دارن

خوب کردی

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجانم  ۷ ساله  منتظرم  ،ای کاش میدونستم  کی تموم میشه  این انتظار   😥😥منی که  حتی یه  مسکن نمیخوردم موقع سردرد  کلی تو این  سالها  امپول  و دارو  مصرف کردم  ولی هیچی به هیچی 😭😭 عزیز دل مادر   برای داشتنت  دلی را به دریا  زدم کسی که از اب هم واهمه داشت  .خدایا  من هنوزم امیدوارم  .این جمله  حالمو خوب میکنه  من  به دستان خدا خیره  شدم  وخدا معجزه  کرد   انشالله به زودی معجزه  بشه  🤗
8
اخه واقعیته   ماها الان  داریم خودمون میبینیم  دخترا  مونس و همدم میشن  ...

اصلا اینجوری نیست..بچه باید صالح باشه..ضمنا برادرمن هزاررربرابر بهتره برای مامانم تا من

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
این که خوبه مادر شوهر من دختر دومم که بدنیا اومد اومد خونمون گفت تا ۴۰ روز خرما بخور حداقل بچه بعدیت ...

بخدا من بودم درو باز میکردم وسایلشو میدادم دستش میگفتم پاشو برو الان من این حرفشو بی جواب نمیذارم منتظرم برم خونش بشورمش دلشم بشکنه برام مهم نیس کم نچزونده منو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالا اون بیچاره یه حرفی زده، به خاطریکه گفته اشکال نداره اینقدر ناراحت شدی؟؟ شاید از دهنش در رفته یا ...

بلدنیس بیخود میکنه دهنشو باز میکنه لال باشه همین 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اخه خودتون دارین پیازداغشو زیاد میکنین دیگه..این حرفا وحرص حوردنا یعنی چی؟خوب بیخیال شو دیگه..بذاربگه..بچه من پسربود خیلیا گفتن وای بدون مونس میمونی..لبخندمیزدم..خوب بگن

1601
جلوش خودت و شوهرت هی قربون صدقه دخترت برین هی بگین خانوم و بانو و عسل و از این حرفا که به دخترا میگن ...

اینکارارو کردم ولی کسی ک نفهم باشه کلا نمیفهمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1547