1542
1578

امروز انومالی گفت بچت دختره زنگ زدم ب مادرشوهرم گفتم که دختربود همه چیشم سالم بود میگه اشکالی نداره همین ک سالمه خداروشکر!!!!اشکالی نداره؟؟یعنی چی مگه قراره اشکالی داشته باشه میخاستم بگم زنیکه توکه پسرزاییدی چه گلی به سرت زدن ک برگشتی اینجوری میگی احمق بی فرهنگ چرا جوابشو ندادم چرا ساکت موندم دوس دارم زنگ بزنم هرچی از دهنم در میاد بهش بگم

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💞خـ♡ـودش گــــــــــفته:«یَدُ اللَّه فَـــــوْق أَیْدِیهِــــــــــمْ»یعنی بنده من نگـــــران نباش از ڪارهای آدمـــهای اطـــرافت دلگـــــــیر نباش، اخـــــم نڪن؛تا مــــــــــــــــــن نخواهـــــم!برگـــی از درخت نمی افــتد.

خدایا چه میشه وقتی کسی میخواد برای جنسیت بچه نظر مضخرفشو بده همون جا لالش کنی

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

طرز تهیه‌ی شربت زعفران و خواص شربت زعفرانی

کلیک کنید

الان نی نی سایتی های همیشه در صحنه با کوبیدن پسر و پسردارا،از خجالت مادرشوهرت در میان😅

🔺خداوند اینروزها از حاجی زاده امتحان سختی گرفت سخت تر از ۸سال جنگ تحمیلی سخت تر از نشاندن هواپیمای آر کیو ۱۷۰سخت تر از حمله موشکی به داعشو سختتر از پاسخ موشکی به آمریکاامروز خداوند بر خلاف این چهل سال او را نه با جانش بلکه با آبرویش آزمایش کرداو امروز آمد از خطای اپراتور پدافند تا تاخیر ستاد کل در اعلام خبر را بر عهده گرفتاین کار جرات میخواهد...ایستادن و عذرخواهی کردن مردانگی میخواهد🔺آن لاشخورهایی که فراموش کرده اند شروع کننده این آتش آمریکا بود بدانند هر روز به تعداد شهدای هواپیمای اکراینی در این کشور بیمارانی از دنیا میروند که به خاطر تحریمهای آمریکا دارو به آنها نمیرسد اگر دلسوز مردمید اینها را فریاد بزنیدآن کفتارهای خارج نشینی که امروز دارند اشک تمساح میریزند همانهایی هستند که تا دیروز نامه مینوشتند ایران را تحریم کنید، همانهایی هستند که به ترامپ نامه نوشتند به ایران حمله نظامی کن، این خائنین همانهایی هستند که به ترامپ گفتند در سخنرانیت بگو به ۵۲ نقطه ایران حمله میکنی🔺این فاجعه دردناک است خیلی هم دردناک، آنقدر که قلبها از شدتش فشرده میشود و چشمها از ناراحتیش گریان اما:🔺این باعث نمیشود یادمان برود جلاد کیست!مردم در این چند روز دیدند چه کسی اغاز کننده بودمردمی که به عشق قاسم سلیمانی به خیابان آمده اند فراموش نمیکنند باعث اصلی خون این شهیدان ما همانهایی هستند که عزت مارا گروگان گرفته اند تا  خواسته هایشان  برسندما هیچ وقت در هیچ برهه تاریخ جنگ طلب نبودیم و امروز هم نیستیم ما همیشه خواستار صلحیماما جنگیدن برای صلح جنگ طلبی نیست بلکه صلحیست مقدس!امیدوارم مقصرین شناسایی شوندحاجی زاده امروز گفت مقصر این خطای سهوی اوست و دلایلش را هم با شهامت برای مردم کفتاما امیدوارم آنها که دو روز سکوت کردند و دیگران را هم از گفتن بازداشتند به مردم توضیح بدهند چرا!🔺باز هم به خانواده داغدار هموطنانمان تسلیت میگویم و عمیقا اعتقاد دارم خون این شهدا بر گردن آنهاست که در کاخ سفید نشستند و صحنه ارایی کردندانتقام خون حاج قاسم و این شهدا بر گردن تمامی ما و همچنین نظام استاز این خونها و تمام کسانی که هر روز به دلیل تحریمهای دارویی آمریکا  جانشان را از دست میدهند نباید گذشت
1546

باید میگفتی  خدارو شکررر بچم دختر  .. بچه ها از قبل بارداری بگین که دختر میخایین ...  من که عاشق دخترم    اگه قرار یه روز بشم   فقط  دختر سالم و صالح  میخام 

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجانم  ۷ ساله  منتظرم  ،ای کاش میدونستم  کی تموم میشه  این انتظار   😥😥منی که  حتی یه  مسکن نمیخوردم موقع سردرد  کلی تو این  سالها  امپول  و دارو  مصرف کردم  ولی هیچی به هیچی 😭😭 عزیز دل مادر   برای داشتنت  دلی را به دریا  زدم کسی که از اب هم واهمه داشت  .خدایا  من هنوزم امیدوارم  .

به چپ دحترگلتم نباشه

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با من دعوا نکنید...من مثل بقیه نیستم...من شلوارتونو در میارم😎😎      شاعر میگه...من آدم خوبی بودم بخاطر تو بد شدم😪..........                       ❌ تیکر بارداری نیست❌...          واسه حاجتتاتون صلوات می‌فرستم و لایکتون میکنم.....واسه حاجتم صلوات بفرستید❤️
1432

پسر دوستن نمیدونم چرا

منم دیروز رفتم زنگ زدم خوشحال شد وخداروشکر کرد ولی از اول فهمیدم شوهرمو اون پسر میخوان

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دنیا دخملم خدایا سالم بذارش توبغلم😘😘
1537

والا عمه های شوهرم از قیافن بهم گفتن احتمال زیاد دختره .بعد برگشت گفت ناراحت نشیا به دل نگیر شاید پسر شد .منم دو هفته پیشش رفته بودم جنسیتو میدونستم .حیف بچه بودم وگرنه بد جواب میدادم زنیکه رو

من مکانیک خودرو میخونم اجزای کل ماشینومیشناسم ذهن تو که جای خود داره  
اینقدر خوشحال باش و ب دختر بودنش افتخار کن ک حالش جا بیاد

از اون اول ک حامله شدم میگفتم خدایا بچم سالم باشه دختر باشه جلو خودش میگفتم اما زنیکه خرفت نمیفهمه حالا من دهنشو میبندم اینجوری ولش نمیکنم که 

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💞خـ♡ـودش گــــــــــفته:«یَدُ اللَّه فَـــــوْق أَیْدِیهِــــــــــمْ»یعنی بنده من نگـــــران نباش از ڪارهای آدمـــهای اطـــرافت دلگـــــــیر نباش، اخـــــم نڪن؛تا مــــــــــــــــــن نخواهـــــم!برگـــی از درخت نمی افــتد.
باید میگفتی  خدارو شکررر بچم دختر  .. بچه ها از قبل بارداری بگین که دختر میخایین ...   ...

من و شوهرمم دختر میخواستیم و خداروشکر دخترم شد

البته خانواده شوهرمم بیشتر دختر میخواستن

اگ پسر میشد ناراحت میشدن😂

انشالله بزودی قسمت شمام بشه

1547