2737
2734
عنوان

چرا گرفته دلت ، مثل آنکه تنهایی !..

337 بازدید | 21 پست

چرا گرفته دلت، مثل آنکه تنهایی!

چقدر هم تنها

خیال می کنم

دچار آن رگ پنهان رنگ ها هستی

دچار یعنی

عاشق

و فکر کن که چه تنهاست

اگر که ماهی کوچک، دچارآبی دریای بیکران باشد

چه فکر نازک غمناکی.😓

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3603886/تعبیر-خواب هر کسی میخواد براش تعبیر خواب انجام بشه بهم درخواست دوستی و پیام بفرسته تا براشون آیدی بفرستم ،کاملا رایگان و صلواتی استاد تعبیر خواب رو انجام میدن

تعبیرخواب بصورت صلواتی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دلم گرفته است
غروب ها
برای غربت دلم
می گریم
غروب ها
غریبانه ترین شعر هایم را
غریبانه ترین حرف هایم را
و غریبانه ترین لحظه هایم را
مرور می کنم
غروب ها
قلم قانعم نمی کند
گرچه غریبانه می گرید

دلم گرفته است غروب ها برای غربت دلم می گریم غروب ها غریبانه ترین شعر هایم را غریبانه ترین حرف هایم ر ...

😔😭😔

بعضي ها با رفتارهايشان فکر ميکنند:اين دنيا "خدایی" ندارد،روز قيامت ندارد،حساب و کتاب ندارد،دار مکافات ندارد،حالا هر چقدر که دلت مي خواهدبد باش!دروغ بگو‍‍،تهمت بزن ريا کن دلي را بشکن راحت باش!!  اما بدان خدايى هم هست
😔😭😔

همه این هفته معلوم نیست چشونه...همه تو فاز دل گرفتن هست...انشالله همه حال روحیشون خوب بشه...الهی آمین😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘اشکاتو پاک کن...ناراحت نباش خانوم خانوما...خوشکل خانوم...عسل بانو...جواهر خانوم...برات دعا میکنم همیشه شاد و خندون باشید...الهی آمین🙏

همه این هفته معلوم نیست چشونه...همه تو فاز دل گرفتن هست...انشالله همه حال روحیشون خوب بشه...الهی آمی ...

وای عزیزدلم چقد مهربونی تو گلم  ولی زخم دلم هیچ جوره خوب نمیشه بازم ممنون😔

بعضي ها با رفتارهايشان فکر ميکنند:اين دنيا "خدایی" ندارد،روز قيامت ندارد،حساب و کتاب ندارد،دار مکافات ندارد،حالا هر چقدر که دلت مي خواهدبد باش!دروغ بگو‍‍،تهمت بزن ريا کن دلي را بشکن راحت باش!!  اما بدان خدايى هم هست
2738
وای عزیزدلم چقد مهربونی تو گلم  ولی زخم دلم هیچ جوره خوب نمیشه بازم ممنون😔

میدونم😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭حتما برات دعا میکنم...انشالله جای زخمی که از کسی خوردی زود خوب شه...و روزایی خوشی رو از این به بعد داشته باشی.😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢..😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

میدونم😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢 ...

ممنون از لطف مهربونیت عزیزم 🥰

وای عزیزدلم چقد مهربونی تو گلم  ولی زخم دلم هیچ جوره خوب نمیشه بازم ممنون😔

لنتی تو اینجا چیکار میکنی 🙄

یاد بگیر پشت سره یکی که حرف میزنی:وقتی دیدیش جلوش خم و راست نشی:
لنتی تو اینجا چیکار میکنی 🙄

تاپیکا اقابهنام هر روز دنبال میکنم هر وقت دلم میگیره😔

مژده ای دل که مسیحا نفسی می‌آید

که ز انفاس خوشش بوی کسی می‌آید 

از غم هجر مکن ناله و فریاد که دوش

زده‌ام فالی و فریادرسی می‌آید 

زآتش وادی ایمن نه منم خرم و بس

موسی آنجا به امید قبسی می‌آید 

هیچ کس نیست که درکوی تواش کاری نیست

هرکس آنجا به طریق هوسی می‌آید 

کس ندانست که منزلگه معشوق کجاست

این قدر هست که بانگ جرسی می‌آید 

جرعه‌ای ده که به میخانهٔ ارباب کرم

هر حریفی ز پی ملتمسی می‌آید