2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ناهراحت نشو من خاله ام الان دوقلو دختر بارداره یه دونه دختر دیگه داره اونم پسر میخواست ولی خوب شوهرش ...

وای خدای من😔

فهمیدم دومیمم دختره باخودم میگفتم وای حالادوقلودخترنباشه😱

یه شانس دیگه دارم واسه سومی اونم چندسال دیگه

دعام کن توبارداری مگه من چندبارمیخوام زندگی کنم که حسرت پسربه دلم بمونه😢

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
منم به جدول چینی خیلی اعتقاددارم یعنی هردورودرست گفته بهم اگه ناخواسته حامله نمیشدم فقط دوروزدیگه ...

منم با چند روز فاصله دختر میشد 😢😢😢😢😢😢😢

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
2738

به خدا این دکتر رفتنی و تغذیه همشون الکیه من جاریم خیلی وضعشه خوبه بهترین دکترهای تهران میرن تغذیه یا کلی چیز انجام میدن ولی نمیشه باور کنین این چیزا همش الکیه خود خدا بچه میده 

بازم شوهرت خیللی خوبه که به جنسیت اهمیت نمیده پسرای فامیل انقدر به زنشون فشار روحی میارن که پسر بیار ...

آره شوهرم میگه دخترامومیذارم روچشام یه تارموشونوباهزارتاپسرعوضشون نمیکنم

یعنی اگه شوهرمم مثل خودم بوددومیم سقط شده بود

چون حالاشوهرم براش مهم نیست من انقدغصه خوردم اگه اونم مثل خودم بودببین چی میشد

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
منم با چند روز فاصله دختر میشد 😢😢😢😢😢😢😢

😭😭😭😭هییییییی

چقدم دلموخوش کرده بودم به جدول چینی که بااون پیش برم

یادم میفته دوس دارم شوهرموخفش کنم😖😖جلوخودشونگرفت 

آخه روزآخرپریودم بودبه عقل جن قدمیده اخه تواون روزآدم حامله بشه😩

من که نمیدونستم

2706