2726
چرا خوب یه دونه دیگه بیا. 

شوهرم تا جنسیتش معلوم نبود میگفت دوتا بچه میاریم فهمید پسره گفت دیگه بسه جون خودش پسر میخواست بچمم خیلللللللللللللللللللی شلوغه و اذیتم میکنه هی میگم درست میشه بدتر میشه. 

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من متنفر بودما از پسر یعنی گفت صد در صد پسره مردم😓دیگه هم قرار نیست بچه بیارم موندم تو حسرت دخملی

چندمین بچته؟

منم همیشه میترسیدم دومیمم دختربشه که سرم اومد

هیچ وقت به سومی فک نمیکردم میگفتم پسرشه دیگه نیارم

به عشق پسردارم به سومی فک میکنم بعدچندسال اقدام کنم😓

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
2728
شوهرم تا جنسیتش معلوم نبود میگفت دوتا بچه میاریم فهمید پسره گفت دیگه بسه جون خودش پسر میخواست بچمم خ ...

خوب دیگه خیالش راحت شدپسرشده دیگه نمیخواد

شرایط زندگیاباهم فرق دارن

الان من دلم ضعف میره واسه پسر

شوهرم برعکس من اصلابه جنسیت فک نمیکنه فقط میگه سالم باشه

خوب من میخوام نه ماه توشکمم نگه دارم لاسختی زایمان کنم دوست داشتم دومیم پسرشه دیگه تموم شه

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
چندمین بچته؟ منم همیشه میترسیدم دومیمم دختربشه که سرم اومد هیچ وقت به سومی فک نمیکردم میگفتم پسرشه ...

من بچه اولم بود شوهرم تا از جنسیت خبر نداشت میگفت دوتا میاریم فهمید پسره گفت بسه دیگه. دومی هم نمیخوام بیارم میدونم اونم پسر میشه طرف شوهرم همش دختر دارن طرف ما همه پسر😞

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
شوهرم تا جنسیتش معلوم نبود میگفت دوتا بچه میاریم فهمید پسره گفت دیگه بسه جون خودش پسر میخواست بچمم خ ...

اره بچه پسر خیلی شلوغ میشه مثل پسر من به خدا میگفتن این بیش فعاله ولی خوب نترس وقتی به ۴ سال که برسن یه خورده اروم تر میشن الان پسر من داره میره تو ۴ سال خیلی بهتر شده باور کن از شلوغی ما تو جمع نمی تونستیم بشینیم من خودم بعده زایمانم افسردگی شدید گرفتم یه مادر دور از جونت بیشعورم دارم هیچ وقت به دادم نرسید همیشه پسرمو میزدم تا اینکه الان تقریبا یه ساله خوب شدم 

منم امروز اول ۱۶ هفته ام ۱۵ دی نوبت انومالی دارم  ان تی جنسیت نگفت بهم 🙁

احتمالادختره

چون ان تی به منم گفت مشخص نیست

منم دو تا گل پسر دارم. سومی خدا خواسته شد و ان تی و انومالی گفت دختره!! میدونین همه دوست داریم از هر دو میوه داشته باشیم پس اگه کسی از جنسیت نی نی ناراحته سرزنشش نکنیم. ولی هم جنس هم باشن عالیه

خدایا هزار مرتبه شکرت   
2706