2737
2734
عزیزم توپسرداری عذرمیخوام سخت میتونی درک کنی

نه سخت درکش نمیکنم چون ما تو خانوادمون داریم که ۳ تا دختر دارن ولی شکر میکنن یا ۲ تا دختر دارن ولی انسان باید شاکر باشه که خدا بچه سالم داده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داغ دلم تازه شد تازه رفته بودم دکترداستیم رعایت میکردیم بعدچندروزازوقت پریودم گذشت وحساب کردیم دیدی ...

آخه اکثر ناخواسته ها پسر میشن که

رهام کوچولومون در تاریخ ۱۰خرداد بدنیا اومد...خوش اومدی مامانی😚😚😚😚😚😚
2728
کاش خدا به هر کی هر چی میخواست همون جنسیتو میداد منم عاشق دخترم پسر شذ

دقیقاخیییییلی دلم پسرمیخواست خیلی

یه گل دخترداشتم

هرمیوه ای مزه خودشوداره

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
داغ دلم تازه شد تازه رفته بودم دکترداستیم رعایت میکردیم بعدچندروزازوقت پریودم گذشت وحساب کردیم دیدی ...

حتما حکمت خداست   ناشکری نکن 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2738
آخه اکثر ناخواسته ها پسر میشن که

اتفاقابرعکس من بیشتردیدم دخترمیشن ناخواسته ها

خیلی کم دیدم پسرشده اونم ازخوش شانسی خودشون بوده

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
دقیقاخیییییلی دلم پسرمیخواست خیلی یه گل دخترداشتم هرمیوه ای مزه خودشوداره

من متنفر بودما از پسر یعنی گفت صد در صد پسره مردم😓دیگه هم قرار نیست بچه بیارم موندم تو حسرت دخملی

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
2706