1600
1605

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1613

تو ان تی  نگف؟

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                         امضام سرشار از انرژی مثبته    الان میپاچه توصورتت 😻 💙                                                         💜 حالا برو یه دوش بگیر... یه لباس راحتی بپوش...  یه عطر خوشبو بزن... و یه چای دم کن ...و یه موسیقس ملایم  ...و                                                           به درک که بعضی  از مشکلات حل نمیشن                

وای من داشتم ازاسترس میمردم😭😭

رفتم وفهمیدم دختره انگاردنیاروسرم....

نخورینم

دخترداشتم خوب

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
8
نه دکتر بهم نوشته بود ۱۷ یا ۱۸ برو انومالی از ۱۶ هست تا ۱۹

بچه اولت چیه

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                         امضام سرشار از انرژی مثبته    الان میپاچه توصورتت 😻 💙                                                         💜 حالا برو یه دوش بگیر... یه لباس راحتی بپوش...  یه عطر خوشبو بزن... و یه چای دم کن ...و یه موسیقس ملایم  ...و                                                           به درک که بعضی  از مشکلات حل نمیشن                
وای من داشتم ازاسترس میمردم😭😭 رفتم وفهمیدم دختره انگاردنیاروسرم.... نخورینم دخترداشتم خوب

نگو توروخدا خدا بهش سلامتی بده به خدا پسر و دختر شهرت دنیاست خدا فقط سالم بده هرچی داد اشکالی نداره

من بچه اولمه،دوس دارم زودتر بفهمم چيه ولي خب دكتر گفت ١٨به بعد برو انومالي بهتره

دقيقا روز تولدم ٣دي جنسيتشو ميفهمم😍

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای من داشتم ازاسترس میمردم😭😭 رفتم وفهمیدم دختره انگاردنیاروسرم.... نخورینم دخترداشتم خوب

قبل بارداری رژیم خاصی نگرفتی؟

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👶🤗😍💖اسم پسمل تک و زیبا پیشنهاد بدین
1403
اره ولی من خیلی عجله دارم فردای شب یلدا باید برم دل تو دلم نیست بچه دوومه

بچه اولت دختر یا پسر

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلاااااااااام دارم لاغر میشم تامااااام😊😊😊😊😊چون که پسرم یه ننه ای خوشتیپ میخواد😄😄😄😄😄وزن شروع 78😱😱😱وزن جدید65/700😊😊😊 بلللللللللللللللله🤗خوب حالا همه باهم بخونین چاااااقی خرِ گاوه منه           سواررررش میشم منو میبره🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
اره ولی من خیلی عجله دارم فردای شب یلدا باید برم دل تو دلم نیست بچه دوومه

وای دومی خیلی استرس میده به آدم😭

اولیت چیه؟

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
نگو توروخدا خدا بهش سلامتی بده به خدا پسر و دختر شهرت دنیاست خدا فقط سالم بده هرچی داد اشکالی نداره

فک میکنم  بچت دختر باشه   حسم  میگه  🤔

چی دوس داری حالا

1578