2726

چند وقته اینطوری شدم مثلا میرم دستشویی بیام یک ۱۰ دقیقه ای راه برم حس میکنم میخواد بریزه بعدم نرم‌زود عفونت ادراری میگیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره بچه پایینه منم طول سرویکسم ۳۰ بود تو هفته ۱۸ دیگه هم نرفتم سونو فقط تکرر ادرار شدید دارم هنوزم میدونم بخاطر پایین بودن بچمه

خدایا کمکم کن یادم فراموش کنم با اعتمادم چیکارکرد😔

آزمایش ادرار بده شاید واقعا عفونت ادرار داری

چون رحم به مثانه فشار میاره یه حجمی از ادرار داخل مثانه میمونه وقتی حس میکنی کامل تخلیه شدی باز یه کم خودتو به جلو تمایل کن یه شیب به خودت بده باقی مونده ش تخلیه شه چون هر چقدر این بمونه احتمال عفونت رو میبره بالا تر

اینو توی کلاس ها میگفتن

اره بچه پایینه منم طول سرویکسم ۳۰ بود تو هفته ۱۸ دیگه هم نرفتم سونو فقط تکرر ادرار شدید دارم هنوزم م ...

منم تکرر ادرار داشتم هرماه هم سونو میدم طول سرویکسام عالی وبالا همیشه بخاطر پایین بودن بچع نیست

اگه شبا زیاد تکرر ادرار میگیری حتما برو دکتر.

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
2706