2737
2739

ما به همون ميوه هاي باغ پدرشوهرم رضايت ميديم

نارنگي و پرتقال 

تابستون هم الو و خيار و ..

نهايت ماهي، دو ماه سيب بخرم

يا مهمون بياد ميوه بخرم

قديما موز هم ميخريديم! خيلي وقت نگرفتم

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مجبورت نکردم که بیای. بلد نیستمتاپیک خیانت بزنم تا تو خوشحال بشی😑😑😑😑

منم نگفتم خیانت بزن.برو به حساب کتابت برس چند کیلو کیلویی چند؟؟😂😂😂😁چقدر؟قیمت؟؟انگار تره باره🤣

منم نگفتم خیانت بزن.برو به حساب کتابت برس چند کیلو کیلویی چند؟؟😂😂😂😁چقدر؟قیمت؟؟انگار تره باره🤣

از تاپیکای بی مورد تو که نمونه اش اینه که بهتره. بله لازم بود بدونم متوسط خرج چقدر باید باشه

والا ملت تاپیک خیانت و شوهر منو زد و رفتم سر گوشی شوهرم و مادرشوهر و جاری خیلی دوس دارند 😄😄😄😄😄

اتفاقا من اصصصلا تو این تاپیکا نمیرم هیچوقت روحیه ام خراب میشه.ولی این دیگه خیلی باحال بود یاد وانتی و تره بار افتادم.مثل مامور امار دقیق ریز ریز هی میگه قیمت بگو چند کیلویی چند ؟خندم گرفت😁

2738
اتفاقا من اصصصلا تو این تاپیکا نمیرم هیچوقت روحیه ام خراب میشه.ولی این دیگه خیلی باحال بود یاد وانتی ...

نگفتم کیلویی چند چشاتو وا کن گفتم قیمت بگین منظورم اینه مثلا هفته ای ۵۰ یا ۱۰۰ یا هرچی خدا شفات بده ایشااله 😅😅😅😅😅

از تاپیکای بی مورد تو که نمونه اش اینه که بهتره. بله لازم بود بدونم متوسط خرج چقدر باید باشه

دوست داشتم تاپیک این مدلی بزنم موردی داره؟من حوصلم سر رفته بود اینجوری تاپیک زدم .منکرشم نیستم.مطمئنم تو هم حوصلت سر رفته بود😁

اتفاقا من اصصصلا تو این تاپیکا نمیرم هیچوقت روحیه ام خراب میشه.ولی این دیگه خیلی باحال بود یاد وانتی ...

مثلا یارو میگه من هر روز میوه دارم من خواستم بدونم هفته ای چقدر باید خرج کرد سوالمو بد متوجه شدی برو با اندیشه فولادوند درگیر شو 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

دوست داشتم تاپیک این مدلی بزنم موردی داره؟من حوصلم سر رفته بود اینجوری تاپیک زدم .منکرشم نیستم.مطمئن ...

نه من حوصله تاپیک الکی زدن ندارم . داشتم برنامه ریزی میکردم واسه خرج ماه که کم نیاریم یا ببینم میشه پس انداز کرد؟؟؟😑😑😑😑

2706