2737
2739
عنوان

ممکنه امپول hcg تخمک رو ازاد نکنه؟!!

707 بازدید | 14 پست

من این ماه ۱۳ پریودی ام رفتم سونو گفت یه فولیکول ۱۷ میلی سمت راست دارم روز ۱۵ پریودی امپول hcg زدم دیروز که ۱۷ پریودی ام بود خیلی درد داشتم رفتم سونو گفت یه فولیکول ۱۹ میلی سمت راسته فولیکول ۱۷ میلی سمت چپمه سردرگم شدم یعنی تخمک ازاد نشده؟ اعصابم خورده اخه چرا اینجوری میشه؟

اینم سونوی دیروزمه

من نمیگم تخمکت ازاد شده یا نه .اما اره من دیدم که ممکنه با این امپول هم ازاد نکنه.یکی از دلایلش نرسیدن سایر تخمک به خد ایدهاله .بعضی ها هم کلا این امپول روشون اثر نمیزاره.حالا شما اقدامتو داشته باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الان فقط امپل دومیلی اون دوتا تخمک رو بزرک کرده .به نظر من ماه بعد لتروزول هم به دکتر بگو برات بنویس ...

روز ۱۳ پری فولیکول ۱۷ میلی سمت راست داشتم گفت سمت چپ هیچی نیس ولی دیروز که ۱۷ پریودی ام بود گفت سمت راست یکی ۱۹ میلی هست سمت چپ ۱۷ میلی چرا اینجوری شده سمت چپ یه دفعه پیداش شد 

2738
روز ۱۳ پری فولیکول ۱۷ میلی سمت راست داشتم گفت سمت چپ هیچی نیس ولی دیروز که ۱۷ پریودی ام بود گفت سمت ...

به دوعلت ممکنه که این فولی دومی به وجود اومده باشه همون امپول که زدی یا اینکه انقدر این فولی کوچیک بوده که دکتر تو سونو اولیت ندیده گفته فقط یکی داری بعدبا امپول بزرگ شده ودیده شده 

به دوعلت ممکنه که این فولی دومی به وجود اومده باشه همون امپول که زدی یا اینکه انقدر این فولی کوچیک ب ...

ممکنه ازاد بشن این دوتا فولی؟ اگه کیت تخمکگذاری بزارم بخاطر امپول مثبت کادب نشون نمیده؟

ممکنه ازاد بشن این دوتا فولی؟ اگه کیت تخمکگذاری بزارم بخاطر امپول مثبت کادب نشون نمیده؟

چرا میخوای کیت بزاری تواقدامتو دیگه داشته باش با کیت خودتو گیج نکن.اره ممکنه مخصوصا اون فولی ۱۹ بهتره برای ازاد شدن 

مگه نه باید روزی ۲ میلی بزرگ بشه چرا سمت راستیه بعد از ۴ روز شده ۱۹؟

چون وقتی دارو استفاده میکنی هرچیزی ممکنه ممکنه رشد رو یهو در روز بیشتر از دومیل کنه یا حتی منکنه اصلا تاثیرم نداشته باشه

منم مثل تو روز ١٤ رفتم سونو فوليكول سايز ١٦ داشتم.. بعد روز ١٥ hcg زدم دوتا.. بعد روز ١٧ رفتم سونو فوليكولم ببينن ازاد شده با نه ديدم شده سايزش ٢٢!!!! ٤٢ ساعت بعد از hcg رفتم.. دليلش چي بود فوليكولات ازاد نميشد فهميدي؟؟؟؟ الان روز ١٧ پريودمم ٣ تا ديگه hcg زدم. بنظرت ازاد ميشه با تحيل ميره

2706