2733
2734

تل گرامم نصب نمیشه میشه بگین چطوری نصب کنم یه فیل تر شکن خوب معرفی میکنید

ماازون خاص هاشیم که اگه یه قدم برداری واست دربست میگیریم برسی به خواسته هات     

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

استارتر عزيز جلوي فرستادن كد تأييد رو گرفتن. جناب جهرمي زحمتش رو كشيدن. همگي براش يه دعاي خوب دست به دست كنين بره بلكه به دستش برسه. اينم اطلاع رساني كنين كه هيچكس تلگرامش رو به اميد نصب مجدد پاك نكنه چون مشكل شما براش پيش مياد

من مرد هستم و شديداً طرفدار حقوق بانوان چون قهرمان و اسطورهء زندگيم زنى بنام "مادر" بود
استارتر عزيز جلوي فرستادن كد تأييد رو گرفتن. جناب جهرمي زحمتش رو كشيدن. همگي براش يه دعاي خوب دست به ...

😐😔😔😔

ماازون خاص هاشیم که اگه یه قدم برداری واست دربست میگیریم برسی به خواسته هات     
2738
کلا قطعه ولی بعضیا ک دارن

خير قطع نيست. من ديشب توش بودم و مال دوستانم هم  قطع نيست اما اگر پاك كنين و بخواين مجدد نصب كنين اونموقع دچار مشكل ميشين

من مرد هستم و شديداً طرفدار حقوق بانوان چون قهرمان و اسطورهء زندگيم زنى بنام "مادر" بود

به مباركي ،، تلگرام ديگه كد نصب برأي ايران نميتونه بفرسته،، 

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎

باز جای شکرش باقیه وزیر ارتباطات انگشتش رو دکمهٔ ف ی ل.... نمیره. اگه میرفت چه به روزمون میخواست بیاره