2726
عنوان

موقع آزمایش خون حالم بد میشه

4232 بازدید | 16 پست

امروز رفتم آزمایش خون دادم حالم خیلی بد شد بعدش سرگیجه گرفتم و حالت تهوع افت فشار کردم فک کنم ....ولی از خون هم اصلا نمیترسم یعنی ربطی به خون داشت یانه بخاطر افت فشارم بود؟؟؟من ک نمیترسم چرا اینجوری شدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه حالت عصبیه.برا خیلیا پیش میاد مخصوصا مردا.همیشه بگو از رو تخت ازت خون بگیرن بعدشم حتما ی اب میوه شیرین بخور.ما ی مریض داشتیم خونشو خونگیر گرفت بعد رفت تو صف دستشویی با سر خورد زمین دماغ و دوتا دندونش شکست.ابروشم شکافته شد.

دخترم من و بابا منتظریم بیای خونمون گرم تر بشه

منم بعد خون دادن حالت ضعف بهم دست ميداد قبل خون گرفتن كلي چيز با خودم ميبردم همين ك ميگرفت دراز ميكشيدم ميخوردم اما آخرين بار ك رفتم با اينكه ناشتا هم بودم اما اصلا حالم بد نشد مال من تلقينه من آمپول بي حسي دندون پزشكيم ميزنم ي بار غش كردم چند بارم حالم بد شد

وای چه بد منم داشتم پخش زمین میشدم بزور تحمل کردم خخ

منم همینجوریم ک اونی ک خون میگرفت گفت  باید خوابیده ازت خون بگیرن 

بلافاصله هم بلند نشی ی ده دقیقه ی ربع دراز بکشی بعد بلند شی ک بعدش اینکارو کردم بهتر شدم خیلی

سرنوشت از سرنوشت،سرگذشت از سر گذشت،افسوس زندگی برخلاف آرزوهایم گذشت😔
2706