2733
2734
عنوان

موقع آزمایش خون حالم بد میشه

4277 بازدید | 16 پست

امروز رفتم آزمایش خون دادم حالم خیلی بد شد بعدش سرگیجه گرفتم و حالت تهوع افت فشار کردم فک کنم ....ولی از خون هم اصلا نمیترسم یعنی ربطی به خون داشت یانه بخاطر افت فشارم بود؟؟؟من ک نمیترسم چرا اینجوری شدم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

یه حالت عصبیه.برا خیلیا پیش میاد مخصوصا مردا.همیشه بگو از رو تخت ازت خون بگیرن بعدشم حتما ی اب میوه شیرین بخور.ما ی مریض داشتیم خونشو خونگیر گرفت بعد رفت تو صف دستشویی با سر خورد زمین دماغ و دوتا دندونش شکست.ابروشم شکافته شد.

دخترم من و بابا منتظریم بیای خونمون گرم تر بشه
2738

منم بعد خون دادن حالت ضعف بهم دست ميداد قبل خون گرفتن كلي چيز با خودم ميبردم همين ك ميگرفت دراز ميكشيدم ميخوردم اما آخرين بار ك رفتم با اينكه ناشتا هم بودم اما اصلا حالم بد نشد مال من تلقينه من آمپول بي حسي دندون پزشكيم ميزنم ي بار غش كردم چند بارم حالم بد شد

وای چه بد منم داشتم پخش زمین میشدم بزور تحمل کردم خخ

منم همینجوریم ک اونی ک خون میگرفت گفت  باید خوابیده ازت خون بگیرن 

بلافاصله هم بلند نشی ی ده دقیقه ی ربع دراز بکشی بعد بلند شی ک بعدش اینکارو کردم بهتر شدم خیلی

سرنوشت از سرنوشت،سرگذشت از سر گذشت،افسوس زندگی برخلاف آرزوهایم گذشت😔
2706