1542
1480

ااهی هرچه زودتر بهتر شید😍

ما دیروز مامانمو بردیم دکتر ، خیلی بزرکه بیمارستانش!!!ولی هم بخشا پربود هم اورژانس

دگ سرپایی سرم میزدن  درمون میکردن همه ام تب ۴۰ درجه😫😫خیلی میترسم ازششششش😭

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

چرا بیماری زمینه ایی داشت چه جوری فوت کرد ؟

مطمئن نیستم بیماری داشته یا نه 

تب میکنه بیمارستان بستری میشه عفونت میزنه ب ریه هاش چن روز ای سیو یو بوده و بعدشم فوت

سحر اضافه کن به فهم آسمانم 

توروخدا بچه های ما مریضه انقد از مرگ نگید احححححح

دست هایم به آرزوهایم نرسید انها بسیار دورند.....امادرخت سبز صبرم همیشه میگوید:امیدی هست،......دعایی هست.......خدایی هست ....پس محال است غمی باشد....
1546

منو پسرمم گرفتیم باردارم یعنی فقط خدا معجزه کردخیلی بدبودحالم پسرمم همینطور ولی یه ۲۵روزی میشه هنوز اثراتشو درخودم حس میکنم

گویندسنگ لعل شود درمقام صبر،آری شود لیک به خون جگرشود

بچه ها من بیمارستان کارمیکنم..فقط تومرحله اول زودبرین پزشک

.اگر‌میتونین پیش متخصص داخلی برین..تشخیصش خیلی مهمه..علایمشم تب وبدن درد شدیده

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
8
توروخدا بچه های ما مریضه انقد از مرگ نگید احححححح

عزیزم من بیمارستان کارمیکنم..نگران نباش..هرکسی که انفولانزا گرفت نمیمیره که..مگراینکه بیماری زمینه ای داشته باشه..آسم..سرطان..سیستم ایمنی خیلی ضعیف و..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
1403
اگه تب داره دعای نور مخصوص تبه گلم بخون 

اره دوستان دیروزم گفتن خوندم اگه لایق باشم خدا قبول کنه 😢

دست هایم به آرزوهایم نرسید انها بسیار دورند.....امادرخت سبز صبرم همیشه میگوید:امیدی هست،......دعایی هست.......خدایی هست ....پس محال است غمی باشد....
عزیزم من بیمارستان کارمیکنم..نگران نباش..هرکسی که انفولانزا گرفت نمیمیره که..مگراینکه بیماری زمینه ا ...

میتونین بیاین تاپیک آخرم، لطفا کمکم کنین

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
بچه ها من بیمارستان کارمیکنم..فقط تومرحله اول زودبرین پزشک .اگر‌میتونین پیش متخصص داخلی برین..تشخیص ...

تنگی نفس نیست یعنی 

من از دیروز تنگی نفس گرفتم فقط

دخترم ارزومه دوباره راه رفتنتو ببینم 😍اون روز نزدیکه من ایمان دارم چون خدارا دارم 😍
عزیزم من بیمارستان کارمیکنم..نگران نباش..هرکسی که انفولانزا گرفت نمیمیره که..مگراینکه بیماری زمینه ا ...

اینجا دیگه انقد گریه کردم همه شناختنم فقط میگم چیزی نشه

1547