2703
2553
عنوان

دوراهی یلدا

| مشاهده متن کامل بحث + 324 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من بودم حتما میرفتم پیش مامان بابای خودم چون صدرصد از هرکسی دیگه واسم مهمترن، بیخیاله بقیه

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️

ببین به خانواده شوهرت از قبل اطلاع بده که شب یلدا رو میخوام پیش دو تا خانواده باشم .. سر شب میرم خونه مامانم چون اونها زود میخوابن و ... مثلا تا هشت و نیم ..نه خونه مامانت باش.. بعد برای شام برو خونه مادرشوهرت اینا

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎
2714

به نظره من اگه برات مقدوره از صبح زودتر برو خونتون كيك خونگي چيزي درست كن ژله اي و.. چيزايي كه بلدي سفره اي چيزي بنداز يكم تزيين كن خلاصه يكم رنگ و بوي يلدايي تو خونه مامانت اجرا كن بعد به مامانت بگو من مادر شوهرم أينا از قبلا گفته بودن بيا اونجا ولي من دلم نميومد شما هم تنها باشين اگه شوهرت هم تونست يه نيم ساعت  دور هم اونجا باشين بعد برو خونه مادر شوهرت(ألبته باز خودت بهتر ميدوني من اينكارو كردم خوب بود ولي يه نسخه خب هميشه برا همه جواب نميده )ان شالله هرجا ميري بهت خوش بگذره

❤️اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️
شوهرم میگه برو خونه بابات

خونه باباتم بری خودتون سه تایید خوش نمیگذره

بنظرم برو این دورهمی های ویژه یلدا

ما یه سال رفتیم عالی بود

زنان تحصیلكرده،همسران خوبی از آب در می آیند.زیرا برای اینكه توضیح بدهند كه چرا غذا شور یا بیمزه شده است،كلمات بیشتری در اختیار دارند.
2706