1542
1480
عنوان

دوراهی یلدا

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 35 پست

ببین به خانواده شوهرت از قبل اطلاع بده که شب یلدا رو میخوام پیش دو تا خانواده باشم .. سر شب میرم خونه مامانم چون اونها زود میخوابن و ... مثلا تا هشت و نیم ..نه خونه مامانت باش.. بعد برای شام برو خونه مادرشوهرت اینا

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1546

به نظره من اگه برات مقدوره از صبح زودتر برو خونتون كيك خونگي چيزي درست كن ژله اي و.. چيزايي كه بلدي سفره اي چيزي بنداز يكم تزيين كن خلاصه يكم رنگ و بوي يلدايي تو خونه مامانت اجرا كن بعد به مامانت بگو من مادر شوهرم أينا از قبلا گفته بودن بيا اونجا ولي من دلم نميومد شما هم تنها باشين اگه شوهرت هم تونست يه نيم ساعت  دور هم اونجا باشين بعد برو خونه مادر شوهرت(ألبته باز خودت بهتر ميدوني من اينكارو كردم خوب بود ولي يه نسخه خب هميشه برا همه جواب نميده )ان شالله هرجا ميري بهت خوش بگذره

شوهرم میگه برو خونه بابات

خونه باباتم بری خودتون سه تایید خوش نمیگذره

بنظرم برو این دورهمی های ویژه یلدا

ما یه سال رفتیم عالی بود

زنان تحصیلكرده،همسران خوبی از آب در می آیند.زیرا برای اینكه توضیح بدهند كه چرا غذا شور یا بیمزه شده است،كلمات بیشتری در اختیار دارند.
بخدا چقد ما بدبختیم

بدبخت نیستی منم این داستانو داشتم اما خدا اگه بخواد امسال خونواده شوهر قهرن...

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید دخملم سالم بیاد تو بغلم...
8

هر دو رو دعوت کن خونتون. من پارسال همین کارو کردم. پدرشوهرم پیره تنهاس ا اون ورم مامانم اینا تنها بودم جفتشونو گفتم بیاین خونه ما

اگه حال دلم خوبه،سکوت معجزه کرده.وگرنه خوب میدونم که درد از هر طرف درده.....
پارسال همین کارو کردیم.امسال نمیشه

یعنی چی نمیشه تو برو خونه مامانت شوهرنم هر جا خواست بره.ابنقدر رو ندین به قوم شوهر

در این دنیا کسی محرم اسرار کسی نیست/ما تجربه کردیم کسی یار کسی نیست

منكه هرسال يلدا وسيزده بدرميرم پيش خانواده خودم. چون مادرشوهرم اينقدربچه داره كه دورش شلوغ باشه

چه حالى ميده يهووسط دعوابهت بگه.......حيف كه خيلى دوست دارم       (آى ام ارديبهشتى  ) واسه رسيدن به دختراى ارديبهشتى بايددست وپابزنى،زنگ واس ام اس روكه همه ميزنن  
1563