2733
2734
عنوان

حقوق کارمند پتروشیمی

3894 بازدید | 20 پست

عزیزان اطلاع دارین حدودی میزان حقوق کارمند لیسانس پتروشیمی که سالهای ابتدایی فعالیتش باشه چقدر هست؟

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍

حداقل ۵ ۶ تومان

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فک کنم 5یا 6باشه

اطلاع داری عزیزم یا حدس و گمان؟

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
2731
فک کنم 5یا 6باشه

عهه مث من گفتی خخخ

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
2738
عزیزم بستگی داره کجاش کار کنه حقوق اولش حقوق اداره کاره کم کم بالا میره مال شوهر من 5500 تو شهرداری

گلم من میگم پتروشمی شما میگی شهرداری؟

متوجه نشدم

عزیزم پتروشیمی قسمت شهرداریش😒

گلم کارشون شیفتی هست؟

شوهرت چند سال سابقه کار داره؟

سه سال آره شیفتیه

ابتدای کارش اداره کاری میگرفت؟

ببخشید کدوم شهر هست

2706