2726
عنوان

اخراج شدم حالا موندم چیکار کنم میشه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 4305 بازدید | 149 پست
منم لیسانس حسابداری دارم  نرم افزاری بلدی؟؟؟؟

تا حدودی بله 

اینجا خوب بود 

داشتم کار یاد می‌گرفتم 

با راهکاران کار میکنن

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
بنظرم برو باهاش صحبت کن به این راحتی بیخیال نشو مگه قرداد نبستی؟

آره ولی ارزش ندارد برم رو بندازم 

قرارداد هم سه ماهه بود 

ینی تا ۱ دی تمومه

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا ایشون برخوردشون تند بوده شمام قراردادندارین احتمالا پس دستشم باز بوده اما کلا گزارش چیزی نیست ک ...

سلام عزیزم 

منم حس میکنم فقط بخاطر یه گزارش نیست 

احتمالا تکرار شده این قضیه 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
منم امروز کارفرمام گفت دنبال یه کار جدید باش نیروی جدید میخوام بگیرم به جات

احمقن همشون 

خودخواه های بی درد 

2728
سلام عزیزم  منم حس میکنم فقط بخاطر یه گزارش نیست  احتمالا تکرار شده این قضیه

سلام بر اش رشته عزیز😘😘😘

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
آره ولی ارزش ندارد برم رو بندازم  قرارداد هم سه ماهه بود  ینی تا ۱ دی تمومه

ببین عزیزم من خودم حسابدارم محیط های کاری همینه اگه بخوای با یه حرف بیخیال بشی نمیتونی کار کنی بازم خودت بهتر میدونی

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       

منم لیسانس حسابداری دارم،الان نزدیک 8 ساله دارم کار میکنم،توی دوران مجردی خیلی خوبه کار کنی ولی الان که ازدواج کردم یه کم سخته برام،تازه ما هنوز بچه دار نشدیم،اگه بچه بیاد که دیگه هیچی،به نظرم اگه خودتم زیاد تمایل به کار کردن نداری،نرو سرکار،به خودت و خونه و زندگیت و شوهرت برس

سلام بر اش رشته عزیز😘😘😘

😍😍خوبی خانم ؟ 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

چ بی اعصاب 😦😦..... 

کار ی همچین چیزایی داره.... اما شخصا از سرکار رفتن خوشم میاد برای خانما نیمه وقت سرکار باشن عالیه... اعتماد به نفس بیشتری میگیری و استقلال مالی داری.. ان شاء الله ی کار بهتر نصیبت شه یا کارفرمات پشیمون شه از این حرکاتشش

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     
حالا ایشون برخوردشون تند بوده شمام قراردادندارین احتمالا پس دستشم باز بوده اما کلا گزارش چیزی نیست ک ...

قرارداد دارم 

بعدشم اصلا گزارش از من نمیخواد کار کس دیگه بود ک از من خواسته بود

منم تازه کارم ینی تازه شروع به کار کردم یه کم بی تجربه ام 

اصلا دیروز کرد عصبی بود به همه گیر میداد 

آخرشم تیرش به من خورد 

منم لیسانس حسابداری دارم،الان نزدیک 8 ساله دارم کار میکنم،توی دوران مجردی خیلی خوبه کار کنی ولی الان ...

چرا دوست دارم کار کنم خیلی خوبه 

۸ بیمه دارم 

واقعا حیفه

قرارداد دارم  بعدشم اصلا گزارش از من نمیخواد کار کس دیگه بود ک از من خواسته بود منم تازه کارم ...

خودتو اصلا ناراحت نکن حالا فوقش قرارداد رو تمدید نکردن نکنن برای حسابدار همه جا کار هست شکر خدا

هرجارفتی حساسیت هاشونو رعایت کن و اینکه همه ی سابقه بیمه هارو منسجم کن حیفه 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2706