2410
2553

مدیر مالی دیونمون الکی الکی اخراجم کرد 

تازه سه ماه بود میرفتم سرکار 

دیروز ازم یه گزارش خواست منم یادم رفت ک بهش بدم 

بعد اینکه اومدم 

زنگ زد گفت چرا نیاوردی گفتم یادم رفته فردا میارم واست 

برگشت گفت نمیخواد دیگه فردا بیای 

خیلی بد شد 

حالا موندم چیکار کنم 

شوهرم میگه نمیخواد بری سرکار زیر دست کسی کار کنی 

برو باشگاه چ کلاس مختلف

ولی من لیسانس حسابداری دارم حیفه واقعا بمونم خونه 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

بنظرم برو باهاش صحبت کن به این راحتی بیخیال نشو مگه قرداد نبستی؟

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       

پاشو برو سر کار یکی رو واسطه کن .. کارت رو از دست نده 

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎

حالا ایشون برخوردشون تند بوده شمام قراردادندارین احتمالا پس دستشم باز بوده اما کلا گزارش چیزی نیست که ادم یادش بره بگه فردا میارم مگه مشق شبه؟ !!باید تو کارتابل ثبت کنین یا یادداشت کنین بچسبونین به مونیتور اماده کنین تحویل بدین مناسبات کاری رو باید دقیق رعایت کنین تا پیشرفت کنین اگر تمایل داشته باشین تومحیط کاری بمونین اگر هم دوست ندارین که هیچی

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

منم امروز کارفرمام گفت دنبال یه کار جدید باش نیروی جدید میخوام بگیرم به جات

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............
2706