2726
برای جوش سرسیاه خوبه؟ 

جوش سرسیاه رو فقط باید تخلیه کنی

زنان تحصیلكرده،همسران خوبی از آب در می آیند.زیرا برای اینكه توضیح بدهند كه چرا غذا شور یا بیمزه شده است،كلمات بیشتری در اختیار دارند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه پول زیادی داری که هیچی...ولی کلا چیز الکی روی پوست نیاری خب خیلییی بهتره.برای پاکسازی پوستت نیتونی هفته ای یکبار ماسک سفیده تخم مرغ بزاری قشنگ پوستت تمیزز میشه

چه جوری؟ معمولا روی بینی زیاده 

برو حمام طولانی یا سونا یا با آب و گلاب بخور بده

منافذ پوستت که باز شد با دست یا وسیله مخصوصش سرسیاها رو دربیار

بعد با اب سرد صورتت رو بشور و خیار بذار رو پوستت

زنان تحصیلكرده،همسران خوبی از آب در می آیند.زیرا برای اینكه توضیح بدهند كه چرا غذا شور یا بیمزه شده است،كلمات بیشتری در اختیار دارند.
2728
واقعا  آخه تو دیجی کالا نظرات رو خوندم اکثرا راضی بودن!

من همیشه از نظرات دیجی کالا میترسم😃..چون فکر میکنم ۵۰۰ تا یا ۱۰۰۰ تا کارمند که داشته باشه هر کدوم یه پیام عالی برای چیزی بنویسن.دیگه معلوم نمیشه اون وسیله اوکی هست یا نه..پس بهتر اول از کسی که خودش داره واستفاده کرده بپرسین..تازه نه از یکنفر بلکه چند نفر

من همیشه از نظرات دیجی کالا میترسم😃..چون فکر میکنم ۵۰۰ تا یا ۱۰۰۰ تا کارمند که داشته باشه هر کدوم ی ...

نگفتی ماسک تخم مرغ رو چه جوری بذارم و برای چی خوبه

فکر میکنم بیشتر برای چین و چروک خوب باشه

تهش هیچی نیست باور کن....
2706