1600
1609

اینا همش اشغاله😒

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed

خواص هل سبز در طب سنتی

کلیک کنید

1613

من دارم میخوای بدمش بهت...مفت نمی ارزه

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقنی که دختر کوچکی بودم،هیچکس بهم نگفت تو دختر خوشکلی هستی! به نظرم باید به تمام دختران کوچک،حتی اگر زیبا نباشند،گفته شود که تو چقدر زیبا هستی...!مرلین مونرو
استفاده کردی؟

خیلی الکیه مادر شوهرم خرید بیخوده بیخوووددددد

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed
1432
واقعا  آخه تو دیجی کالا نظرات رو خوندم اکثرا راضی بودن!

بنظر من که چیز چرتیه.من دقیقا خودش رو دارم.با اون پدای معمولی هیچ فرقی نمیکنه.اگر میخوای بخری شارژیش رو بخر

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقنی که دختر کوچکی بودم،هیچکس بهم نگفت تو دختر خوشکلی هستی! به نظرم باید به تمام دختران کوچک،حتی اگر زیبا نباشند،گفته شود که تو چقدر زیبا هستی...!مرلین مونرو
از همین مدل داره؟

آره برا آرایشگاه خریده بود 😂😂

توی این تاپیک نقدش کردم مدلشم گفتم 

همپچنان راضیم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3492971/عکس-خرید-وسایل-ارایشی-و-نقدشون?postId=112572168

معمار ؛ طراح داخلی ؛ دکوراتیو هستم . سوالی داشتین توی تاپیک از توسکا بپرسید مطرح کنید جواب میدم حتمن ! 
بنظر من که چیز چرتیه.من دقیقا خودش رو دارم.با اون پدای معمولی هیچ فرقی نمیکنه.اگر میخوای بخری شارژیش ...

اگه به درد نمیخوره مدل ساده و شارژیش چه فرقی میکنه

جفتش ی کار رو انجام میده 

چند دفعه استفاده کردی؟

🤲 یا رب نظر تو برنگردد، برگشتن روزگار سهل است 🤲
1523
برای جوش سرسیاه خوبه؟ 

جوش سرسیاه رو فقط باید تخلیه کنی

زنان تحصیلكرده،همسران خوبی از آب در می آیند.زیرا برای اینكه توضیح بدهند كه چرا غذا شور یا بیمزه شده است،كلمات بیشتری در اختیار دارند.

اگه پول زیادی داری که هیچی...ولی کلا چیز الکی روی پوست نیاری خب خیلییی بهتره.برای پاکسازی پوستت نیتونی هفته ای یکبار ماسک سفیده تخم مرغ بزاری قشنگ پوستت تمیزز میشه

چه جوری؟ معمولا روی بینی زیاده 

برو حمام طولانی یا سونا یا با آب و گلاب بخور بده

منافذ پوستت که باز شد با دست یا وسیله مخصوصش سرسیاها رو دربیار

بعد با اب سرد صورتت رو بشور و خیار بذار رو پوستت

زنان تحصیلكرده،همسران خوبی از آب در می آیند.زیرا برای اینكه توضیح بدهند كه چرا غذا شور یا بیمزه شده است،كلمات بیشتری در اختیار دارند.
اگه پول زیادی داری که هیچی...ولی کلا چیز الکی روی پوست نیاری خب خیلییی بهتره.برای پاکسازی پوستت نیتو ...

برای جوش سرسیاه خوبه 

چه جوری بزنم؟ 

🤲 یا رب نظر تو برنگردد، برگشتن روزگار سهل است 🤲
1611