2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چیه دستورش لطفا

بمدت 3ماه قبل اقدام هرماه روز اول دوم و سوم پریودی روعن زرد گوسفندی و زیره نیم کوب رو باید صبح ناشتا بخوری میتونی  باروعن زرد تخم مرغ نیمرو کنی توشم زیره بریزی.تا یکسال اگه باردار بشی بچت حتما پسره

خیلیا تو اقوام امتحان کردن ردخور نداده

هرکس به طریقی دل مامیشکند،بیگانه جدادوست جدامیشکند😔😔😔
2738
بمدت 3ماه قبل اقدام روز اول دوم و سوم پریودی روعن زرد گوسفندی و زیره نیم کوب رو باید صبح ناشتا بخوری ...

واسه دختر دستور العمل ندارید؟

یه بارداری پوچ و سقط از سرم گذشت؛ و دوباره یه سقط خودبه خودی، دعا کنید منم لایق مادر شدن باشم...
یعنی زرده تخم مرغ با زیره 

نه تخم مرغ ملاک نیست ملاک روغن زرد و زیرست حالا اگه تخم مرغ دوس نداری میتونی زیره رو تو روغن یه تفت کوچیک بدی و با نون بخوری

واسه دختر دستور العمل ندارید؟

قبل بارداری لبنیات و چیزای کلسیم دار باعث دختر زایی میشه و اینکه خانم نباید ارضا بشه

خودم همین کارو کردم و دختر شد

قبل بارداری لبنیات و چیزای کلسیم دار باعث دختر زایی میشه و اینکه خانم نباید ارضا بشه خودم همین کارو ...

ممنون

یه بارداری پوچ و سقط از سرم گذشت؛ و دوباره یه سقط خودبه خودی، دعا کنید منم لایق مادر شدن باشم...
2706