1542
1541
عنوان

آنفولانزاو عکس از سینه بیایید😢😢

368 بازدید | 36 پست

پسرم بستریه از دیروز سرفه میکنه صبح از سینش عکس انداختن .چرا عکس انداختن پرسیدمم گفتن دکتر میگه😢😔

دست هایم به آرزوهایم نرسید انها بسیار دورند.....امادرخت سبز صبرم همیشه میگوید:امیدی هست،......دعایی هست.......خدایی هست ....پس محال است غمی باشد....

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1546
سرفه هاش چجوریه؟سرفه تنها که نشونه انفولانزا نیست

نه انفولانزاست .خشکه خشکه 

دست هایم به آرزوهایم نرسید انها بسیار دورند.....امادرخت سبز صبرم همیشه میگوید:امیدی هست،......دعایی هست.......خدایی هست ....پس محال است غمی باشد....
عکس از ریه میگیرن که تشخیص بدن عفونت داره یا نه.انشالله چیزی نیست

وای دعا کنید توروخدا

1432
انشالله ک چیزی نیس چند سالشه پسرت علایم اولیش چی بود ک فهمیدی انفولانزاس

۷ .یهو تب کرد و سردرد گرفت بردیم دکتر هرکاری کردیم پایین نیومد دیگه بستریش کردن

دخترمنم مریض شده بود تو معاینه گفتن باید از سینش عکس بگیریم جون خیلی کوچک بود اصرار کردم باگوشی معاینه کنید اگر عکس واحب نیست بستری شد وی بازم خوب نشد یه دکنر دیگه بردیمش پروندشو که خوند گفت ذات الریه کرده بوده عفونت شدید ریه...داروهاشو تا آخرش که دکنر گفته حتما بهش بده خیلی مواظبش باش ان شاءالله خوب میشه

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...

واسه اینکه ببین ریه عفونت و التهاب داره یا نه...

این منم🌹    اینم منم🌵     فقط بستگی داره تو کی باشی...😊                                                                                                                                                                   خدایا...از این به بعد اگه دیدی دارم ب کسی روی اضافه میدم،همونجا بزن از وسط نصفم کن،مرسی...☹😐                                                                                                                              اینجا مجازیست و من شمارو نمیشناسم،متاسفم از  اینکه نمیتونم در خواست دوستیه شمارو قبول کنم...🛑😊                               
1563
یعنی علایم دیگه ای نداره؟ دختر منم سرفه خشک میکنه ولی من خودم دارم توو خونه درمانش میکنم.دارو گیاهی ...

نه پسر من تبش بالای ۳۸ هست .و بیحالو بی اشتهاس

۷ .یهو تب کرد و سردرد گرفت بردیم دکتر هرکاری کردیم پایین نیومد دیگه بستریش کردن

وای پسر منم ی سالشه  دیروز یکم اسهال شد نگرانم خیلی ولی سرفه و تب نداره

کوچیک ترین مرد زندگیه من پسرم
عزیزم چون تو بیماری آنفولانزا ممکنه ریه عفونت کرده باشه که انشالا ریه پسر شما سالمه

سرفه شدید میکنه از دیروز .صبح انقد سرفه کرد بالا اورد دیگه

1578