2726
من برای یه پسری این سوال رو پرسیدم که دانشجوی ترم آخره ولی معدلش خیلی پایینه...اما به لحاظ عملی از ا ...

از دانشگاه سوال کنه...چندتا واحد رو برداره و دوباره پاس کنه با نمره بالاتر که معدلش بالا بیاد

فکر کنم قبول میکنن...واحدهای اختیاری برداره

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
ممنون... باشه ببینیم چکار میتونیم براش بکنیم. رشته اش کامپیوتره تو کارش خیلی خوبه ها ...ولی درسهاشو ...

موفق باشین عزیزم خیالت راحت واس کامپیوترکلا پیگیری نمیکنن چون فقط بایدبلدباشه وخوب کارکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از دانشگاه سوال کنه...چندتا واحد رو برداره و دوباره پاس کنه با نمره بالاتر که معدلش بالا بیاد فکر ک ...

ممنونم. اینم میشه ولی معدل زیر ۱۲ رو باید خیلییییی واحد برداره دوباره تا بالای ۱۵ برسونه. اینی که گفتید عاقلانه ترین راهه ..بهش میگم ببینیم اراده می‌کنه انجام بده یا نه😓

2728
نه ثبت اینترنتی میشه نمیفهمن.من دوستم گرفت ازروش وام بگیره.دخترداییم گرفت رفت دانشگاه.پسرخالم گرفت ر ...

عزیزم اینجایی که میگی شماره ای یا پیجی ازشون داری بدی بهم؟معتبر بودن واسه استخدامی؟استعلامش درست بود؟