2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا؟ عین مدرک دانشگاه نیست مگه؟؟

فقط پارتی مدرک مهم نی با پول بخری یا جور دیه یجورن 

داداش من بچه جانباز و باس بره بجا باباش تو دولت اما گفتن مدرک نداره چند سال نشست خوند بازم راهش نمیدن اینا همش فرمالیتس درصورتیکه یکی دیه رو راه دادند تو روستا مون که دیپلم نداشت

هیچ
نه ثبت اینترنتی میشه نمیفهمن.من دوستم گرفت ازروش وام بگیره.دخترداییم گرفت رفت دانشگاه.پسرخالم گرفت ر ...

آخه میگن اگه ریز نمرات رو از دانشگاه بخوان لو میره .. من برای یکی میپرسم که خودش دانشگاه رفته ولی معدلش زیر ۱۲ هست از بس بی خیال بود...الان یه ذره به خودش اومده میبینه با این معدل نمیتونه استخدام شرکت کنه😖😳 پیام نور میخوند نمیدونم میشه کاری برای معدلش کرد یا نه...

آخه میگن اگه ریز نمرات رو از دانشگاه بخوان لو میره .. من برای یکی میپرسم که خودش دانشگاه رفته ولی مع ...

نه خیالت راحت نمیفهمن وشرکت پیگیرریزمعدل نمیشه چرا چون میگه ازادوخصوصی رفتم دیگه بیشترازاینه که باهاش رفته نظام ونفهمیدم

ما هم کلا پارتی هیچ جا نداریم!!! فکر کنم باید بی خیال استخدام بشه😬

عزیزم استخدام کلا پارتی نداری ول کن 

دیگه داداش من که تبصره و قانون داشت بدبخت شد ولش کن 

هیچ
همینان که اداراتو به عن کشیدن😷واقعا که

من برای یه پسری این سوال رو پرسیدم که دانشجوی ترم آخره ولی معدلش خیلی پایینه...اما به لحاظ عملی از استادش هم جلوتره ...کامپیوتر میخونه خیلی کارشو بلده ولی درسهاش رو خوب پاس نکرده چون برای امتحان‌ها نخونده...از بس بی خیاله...الان به خودش اومده میبینه خیلی اشتباه کرده!! با مدرک قلابی پس میشه استخدام سد؟

نه خیالت راحت نمیفهمن وشرکت پیگیرریزمعدل نمیشه چرا چون میگه ازادوخصوصی رفتم دیگه بیشترازاینه که باها ...

ممنون... باشه ببینیم چکار میتونیم براش بکنیم. رشته اش کامپیوتره تو کارش خیلی خوبه ها ...ولی درسهاشو خوب پاس نکرده کلا معدلش زیر ۱۲ هست الان😰

2706