1600
1605

نه بابا من که دیدم خیلی بدرد خورده😒

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522
چرا؟ عین مدرک دانشگاه نیست مگه؟؟

فقط پارتی مدرک مهم نی با پول بخری یا جور دیه یجورن 

داداش من بچه جانباز و باس بره بجا باباش تو دولت اما گفتن مدرک نداره چند سال نشست خوند بازم راهش نمیدن اینا همش فرمالیتس درصورتیکه یکی دیه رو راه دادند تو روستا مون که دیپلم نداشت

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed
نه ثبت اینترنتی میشه نمیفهمن.من دوستم گرفت ازروش وام بگیره.دخترداییم گرفت رفت دانشگاه.پسرخالم گرفت ر ...

آخه میگن اگه ریز نمرات رو از دانشگاه بخوان لو میره .. من برای یکی میپرسم که خودش دانشگاه رفته ولی معدلش زیر ۱۲ هست از بس بی خیال بود...الان یه ذره به خودش اومده میبینه با این معدل نمیتونه استخدام شرکت کنه😖😳 پیام نور میخوند نمیدونم میشه کاری برای معدلش کرد یا نه...

8
آخه میگن اگه ریز نمرات رو از دانشگاه بخوان لو میره .. من برای یکی میپرسم که خودش دانشگاه رفته ولی مع ...

نه خیالت راحت نمیفهمن وشرکت پیگیرریزمعدل نمیشه چرا چون میگه ازادوخصوصی رفتم دیگه بیشترازاینه که باهاش رفته نظام ونفهمیدم

ما هم کلا پارتی هیچ جا نداریم!!! فکر کنم باید بی خیال استخدام بشه😬

عزیزم استخدام کلا پارتی نداری ول کن 

دیگه داداش من که تبصره و قانون داشت بدبخت شد ولش کن 

همینان که اداراتو به عن کشیدن😷واقعا که

من برای یه پسری این سوال رو پرسیدم که دانشجوی ترم آخره ولی معدلش خیلی پایینه...اما به لحاظ عملی از استادش هم جلوتره ...کامپیوتر میخونه خیلی کارشو بلده ولی درسهاش رو خوب پاس نکرده چون برای امتحان‌ها نخونده...از بس بی خیاله...الان به خودش اومده میبینه خیلی اشتباه کرده!! با مدرک قلابی پس میشه استخدام سد؟

نه خیالت راحت نمیفهمن وشرکت پیگیرریزمعدل نمیشه چرا چون میگه ازادوخصوصی رفتم دیگه بیشترازاینه که باها ...

ممنون... باشه ببینیم چکار میتونیم براش بکنیم. رشته اش کامپیوتره تو کارش خیلی خوبه ها ...ولی درسهاشو خوب پاس نکرده کلا معدلش زیر ۱۲ هست الان😰

1563
من برای یه پسری این سوال رو پرسیدم که دانشجوی ترم آخره ولی معدلش خیلی پایینه...اما به لحاظ عملی از ا ...

از دانشگاه سوال کنه...چندتا واحد رو برداره و دوباره پاس کنه با نمره بالاتر که معدلش بالا بیاد

فکر کنم قبول میکنن...واحدهای اختیاری برداره

زنانی که "کتاب" میخوانند،برای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند،زیرا آنها با مطالعه میتوانند دنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردن آن  "مبارزه" کنند.
ممنون... باشه ببینیم چکار میتونیم براش بکنیم. رشته اش کامپیوتره تو کارش خیلی خوبه ها ...ولی درسهاشو ...

موفق باشین عزیزم خیالت راحت واس کامپیوترکلا پیگیری نمیکنن چون فقط بایدبلدباشه وخوب کارکنه

از دانشگاه سوال کنه...چندتا واحد رو برداره و دوباره پاس کنه با نمره بالاتر که معدلش بالا بیاد فکر ک ...

ممنونم. اینم میشه ولی معدل زیر ۱۲ رو باید خیلییییی واحد برداره دوباره تا بالای ۱۵ برسونه. اینی که گفتید عاقلانه ترین راهه ..بهش میگم ببینیم اراده می‌کنه انجام بده یا نه😓

1578