1596
1578

دخترا من ی چند وقت بود درگیر فکر نمونه بند ناف بودم، امروز صبح ی کم سرچ‌کردم، دیدم برا درمان بعضی بیماری ها مثل سرطان خون، تالاسمی، ااوتیسمغ، بیماری های خود ایمنی و...کاربرد داره. تا حالا سی مورد هم تو کشور باهاش درمان شدن، به نظرم از هزینه های اضافی سیسمونی بزنیم و خون بند ناف فریز کنیم خیلی بهتره. گفتم اینجا مطرح کنم، شاید کسی مشتاق شد..

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر قشنگ مامان، تموم آرزوی من سلامتی توئه و بهترین روز عمر من روزی خواهد بود که تو رو در آغوش بگیرم‌. به خدای خودم امید دارم، تو هم ازش بخواه که تو رو سالم به من بده و همیشه در پناه خودش نگهت داره. خدایا نه من و نه هیچ مادر دیگه ای رو با فرزندش امتحان نکن..

از هزینه و روند ثبت نامش برا استانهایی غیر تهران خبر دارین؟

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه باس سالم و صالح باشه،فقط😊خوش اومدی دتری نازم😍دتری:deteri,به مازندرانی یعنی دخترکم😊

منم میخوام انجام بدم هنوز زنگ نزدم چون باید نوبت گرفت خواهرشوهرم زنگ زده بود گفته بودن جا نداریم و واسه ی بهمن که دیر بود زایمانش اون موقعس

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😊😊 

فکرکنم باید زنگ بزنی رویان توشهرتون کامل برات توضیح میدن یه آزمایشاتی قبلش باید انجام بدین یه مقدار پول اولش باید بزنی واسشون به حساب فکر میکنم حدود دوسه میلیون بشه وبعدم سالیانه انگار ۳۰۰تومن باید زد به حساب بایزم باید زنگ بزنین منم اینجوری شنیدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😊😊 

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

منم میخوام انجام بدم هنوز زنگ نزدم چون باید نوبت گرفت خواهرشوهرم زنگ زده بود گفته بودن جا نداریم و و ...

کدوم استانی؟ 

ب نظرم منطقی نیست که نوبت نداشته باشن، من ک تماس گرفتم گفت هفته ۳۶ اینترنتی ثبت نام کنم و یا حضوری. نمونه خون تهران میان منزل می گیرن، شهرستان ها میری آزمایشگاه می دی. بعد هم روز زایمان کارشناس خودشون میاد بیمارستان نمونه خون بند ناف رو می گیره.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر قشنگ مامان، تموم آرزوی من سلامتی توئه و بهترین روز عمر من روزی خواهد بود که تو رو در آغوش بگیرم‌. به خدای خودم امید دارم، تو هم ازش بخواه که تو رو سالم به من بده و همیشه در پناه خودش نگهت داره. خدایا نه من و نه هیچ مادر دیگه ای رو با فرزندش امتحان نکن..
1546
کدوم استانی؟  ب نظرم منطقی نیست که نوبت نداشته باشن، من ک تماس گرفتم گفت هفته ۳۶ اینترنتی ثبت ...

اصفهان نمیدونم والا اینجوری خواهرشوهرم گفت من خودم هنوز زنگ نزدم بپرسم ببینم چه مدلیه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😊😊 

عزیزم گوگل سرچ کنی اطلاعات بهتری می گیری. تهران هزینه ۳۳۰۰ هست، شهرستان ها سیصد چهارصد تومن بیشتر.

۲۳ استان نمایندگی‌دارن، بقیه استان ها هم تماس بگیری راهنمایی می کنن که چی کار کنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اصفهان نمیدونم والا اینجوری خواهرشوهرم گفت من خودم هنوز زنگ نزدم بپرسم ببینم چه مدلیه 

اصفهان داره و خیلی هم اتفاقا استقبال شده تو اصفهان. خودت تماس بگیر و بپرس ببین چه خبره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم گوگل سرچ کنی اطلاعات بهتری می گیری. تهران هزینه ۳۳۰۰ هست، شهرستان ها سیصد چهارصد تومن بیشتر. ...

❤❤❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه باس سالم و صالح باشه،فقط😊خوش اومدی دتری نازم😍دتری:deteri,به مازندرانی یعنی دخترکم😊
1432
فکرکنم باید زنگ بزنی رویان توشهرتون کامل برات توضیح میدن یه آزمایشاتی قبلش باید انجام بدین یه مقدار ...

❤❤❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40