2726
عنوان

اعصابم خورده شوهرم زن میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 2400 بازدید | 139 پست
نه بابا من الان پسر عمه خودمم بدون اجازه زن گرفته..زن اول قهر کرده رفته طلاق میخواد.پسر عمم طلاقش نم ...

قهر کرده رفته .بله دادگاه سریع اجازه میده برای ازدواج دوم اما موقت. که این خودش مشکله که دادگاه درست میکنه و اصافه میشه بدرد ها  !  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم منم نوعروس بودم خیلی توو زندگیم مشکل داشتم الان یک سال وو هفت ماه گذشته از ازدواجم داره بهتر میشه ولی مردی که نخواد بمونه همون بهتر بزاری بره خودتو داغون میکنی اگر دوست داره و فقط لج بازیه سعی کن با مشاوره درست کنی البته هیچکس مثل ادم خودش نمیتونه به خودش کمک کنه ولی اگر نیست بره بهتره بچه اگر نداری ولی اگر بچه هست قضیه فرق میکنه واقعا بچه طلاق بده 

توم مهریه تو میگیری نفقه تو میگیری هرچی حق و حقوق داری میگیری ببینم باچی میخاد زن بگیره اشتباه خاهر ...

بچه ندارم

میگ ندارم

داره نقشه میکشه

دوس دارم خانوادشو جر بدم هر چی چیزه زیر سر اوناس

2728
خب درخواست ازدواج داده تمکین کنم چی میشه اونک نمیاد منو دیوونه کرده

تمکین کنی بهش اجازه ازدواج نمیدن  ... اگه نری بهش اجازه میدن ... و اگه بدون اجازه تو یا دادگاه عقد دائم بکنه به ضررش میشه اما بعید میدونم همچین ریسکی بکنه

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
علنی لج و لجبازی نمیکنی که ولی قبول کن که مردای ایرانی رو اصلا نباید ملاحضه کرد من اطرافم خیلی دیدم& ...

کلا اینکه مثلا بگیم مردای ایرانی بدن اصلا درست نیست.....اتفاقا گذشت لازمه ی زنگی مشترک...باید منیت تورابطه ازبین بره.....گلم مثلا دوست شما که 22سالش اینقدر درعذابه فکرکردی تقصیر شوهرشه فقط؟؟؟نه عزیزم تقصیر پدر مادرش که زود شوهرش دادن تقصی خودش که تو همچین زندگی ای سریع دوتا بچه اورده.....خیلی چیزای دیگه ایم دخیل....البته میدونم که شوهرشم مقصر ولی میگم ادم بهتره همه اتفاقات وجریانات رو درست بررسی کنه بعد نتیجه بندی کنه

اره دیگه الان سکه 4ملیون و خورده ایه البته یک هفته پیش حساب کردم 

منظورم بهتر شدن اخلاق همسرت هست؟ 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
تمکین کنی بهش اجازه ازدواج نمیدن  ... اگه نری بهش اجازه میدن ... و اگه بدون اجازه تو یا دادگاه ...

خیلی هم به طرف سخت نمیگیرن اگر بدون اجازه ازدواج کنه

چون جرم نیست فقط حق طلاق  رو به زن میده 

پس تامیتونی بچسب به شوهروزندگیت... لابد سرسفره عقدجوگیر شدی    

برا چی بچسبم به زندگیم ..مگه مهریه مهمه مهم عشق و علاقه اس وگرنه ۱۰۰ تا سکه هم میشد نوشت ...ن جوگیر نشدم فقط همیشه میخواستم مهریه ام ۱ سکه باشه عوضش بهم فول داده خونه که خرید بزنع ب اسمم

من و عشقم عاشق همیم😍😍😍تازه متولد شدم بعد تمام اتفاقات زندگیمون توام کمکم کردی ای یارم با تموم دردایی که باهم کشیدیم😞😢 همه رو از یادم میبرم بخاطر خودمون 😍🤗
2706