2726
عنوان

اعصابم خورده شوهرم زن میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 2400 بازدید | 139 پست
جواب سوالتون اینه از لحاظ حقوقی. و قانون مدنی . اگر مشکل جسمی لاعلاج ندارید  و دیوانه هم نیستید ...

نه بابا من الان پسر عمه خودمم بدون اجازه زن گرفته..زن اول قهر کرده رفته طلاق میخواد.پسر عمم طلاقش نمیده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3615054/خانومایی-که-راجب-واریکوسل-اطلاعات-یا-تجربه-دارن-کم

دوست گرامی که با نظر بنده مخالفی میتونید منو ریپلای نکنید.....چون نه شما میتونید منو متقاعد کنید نه من وقت دارم شمارو متقاعد کنم..😊😊میشه اینقد تو تاپیک دیگران ننویسید این چه تاپیکیه..این‌چه سوالیه...این چه..به جاش به خودتون بگید اگه دروس ندارم میتونم تو تاپیک شرکت نکنم😶   به نظر من اینجامحیط خوبیه برای :حرف زدن.نظر دادن.سوال پرسیدن.جواب گرفتن.رد و بدل نظرات.اشنایی با اداب و رسوم،عقاید،دیدگاه ،نظرات و طرز فکر دیگران...پس چه خوبه که بدون توهین با هم خوب باشیم ....میشه اینقدر راجب نظر دیگران،نظر ندیم😑لطفن.....میشه وقتی کسی سوال جنسی میپرسه نریزید سرش؟؟🙄🙄
2728
براحتی طلاق بگیره خخهخههخخ خب دیگه .بره بگیره.بدون مهریه باید بری پی کارت..این خواست قلبی مردهاست عز ...

مهریه اش سر جاشه عزیزم دیگه مرد نمیتونه بگه مهرتو ببخش طلاقت بدم مهریه میگیره طلاقم اگه بخواد میتونه بگیره.بدون نیاز به موافقت مرد.... قانون مطالعه بفرمایید 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
یک هفته پیش گفتم میشه یک نیم میلیارد رنگش پرید توجهش خییلی زیادتر شده بهم🤣

واقعا میگی‌؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
خب درخواست ازدواج داده تمکین کنم چی میشه اونک نمیاد منو دیوونه کرده

توم مهریه تو میگیری نفقه تو میگیری هرچی حق و حقوق داری میگیری ببینم باچی میخاد زن بگیره

اشتباه خاهرمنو نکن همه حق حقوقتو بگیر بچه هم داری؟؟؟

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
2706