2737
2734
عنوان

اعصابم خورده شوهرم زن میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 2400 بازدید | 139 پست

جواب سوالتون اینه از لحاظ حقوقی. و قانون مدنی . اگر مشکل جسمی لاعلاج ندارید  و دیوانه هم نیستید . قانون گفته . من نمیگم.  و همینجور که گفتید  ترک ایشونو نداشتید و توجه بهشون در انجام مربوط به اتاق خواب .   رو داشتید . ایشون  نمیتونه شما رو تا موافقت واجازه همسر دوم رو بهشون ندادید ایشون نمیتونه طلاق بده شمارو .مگر در یک صورت که مهریه کامل شما رو یکجا بپردازه بله در اینصورت میتونن.  و تا شما احازه ندید بهشون برای همسر دوم ایشون نمیتونه رسما با شخصی ازدواج کنه .  اما صیغه بحثش جداست .نظرات و فتواها هم متفاوتند. 

من همش ۱ سکه اس مهریه ام :/

من و عشقم عاشق همیم😍😍😍تازه متولد شدم بعد تمام اتفاقات زندگیمون توام کمکم کردی ای یارم با تموم دردایی که باهم کشیدیم😞😢 همه رو از یادم میبرم بخاطر خودمون 😍🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره من 314تا ام میشه یک و نیم میلیارد اون روز باشوهرم حساب میکردیم😂😁

کدوم روز🤔😁

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
عزیزم این ادبیات مناسب یه خانم محترم نیست

ناراحتم برای همجنس های خودم دوسته 22سالمه با یه بجه ی1ماهه ویه بچه6ساله ول کرده رفته بچه دومی تو شکمش بوده هنوز خیلی سخته و من هروز میشنوم ک چقد سختشونه خونه مادرش

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
2728
واقعا به مرد جماعت نباید رو داد وتامیتونی سواری ازش بگیری شاید نتونن شوهر خوبی باشن امامیتونن خر خوب ...

خب فکر نمیکنی این تفکرات خانما باعث بشه که مردااز اونی که هستن بدتر بشن......ادمای سواستفاده گر کلا چه مرد چه زن پست وبدردنخورن

سر چی دارید جدا میشید؟

ببین اگه واقعا تاحالا براش کم نذاشتی.... احترامشو داشتی... بازم تورو نمیخواد ولی اولش میخواست باید شک کنی شاید ی زن دیگه داره رو خونه تو خونه میسازه

قانون ما میگه فقط در صورت اجازه قانونی زن اول مرد مجازه زن دوم اختیار کنه و اگه بدون اجازه زن بگیره ...

براحتی طلاق بگیره خخهخههخخ خب دیگه .بره بگیره.بدون مهریه باید بری پی کارت..این خواست قلبی مردهاست عزیزم.اونم مردهای ایرانی.واسه همین مهریه براشون گذاشتن

2738
راست میگی ! اسی جدا شو خونه بگیر زندگیتو بکن این چیه 

مگه به این راحتیاست

اولش که فعلا برای ۱۱۰تاش اقدام میکنن. بعدش هم قسط بندی، پول نقد کجا بود. انقدر قانون جای دور زدن داره که طرف میتونه سکه ای که گفتن برفرض مثال هر ۴ ماه بده، اذیت کنه و هر ۷_۸ ماه بده

وقتی دارید جدا میشید زن گرفتن اون چرا باید شما رو ناراحت کنه دیگه زندگیش به خودش مربوطه

خودتون ميگين داريد جدا ميشيد هنوز كه نشدن

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
خب فکر نمیکنی این تفکرات خانما باعث بشه که مردااز اونی که هستن بدتر بشن......ادمای سواستفاده گر کلا ...

علنی لج و لجبازی نمیکنی که ولی قبول کن که مردای ایرانی رو اصلا نباید ملاحضه کرد من اطرافم خیلی دیدم 

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
اگه زن اول تمیکین نکنه نیازی به اجازش نیست میره دادگاه اجازه میگیره

استاتر گفت ناشزه نیست

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2706