2410
2553
عنوان

کیا قانون جذبو فولن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 170 بازدید | 22 پست
مسخرم نکنیا  ولی مثلا قدشو  و سنشو مدل ماشینشم نوشتم  خیلی وقته چندین ماهه ولی نشون ...

عزیزم ما مورد داشتیم حتی اسممو قیافه رم تعیین کرده و با همون ازدواج کرده 

دنبال نشونه ی چی هستی؟ میخای یه بار ماشینشو ببینی یه بار مادرشو ببینی؟! خب یه دفه میاد دیگه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ما مورد داشتیم حتی اسممو قیافه رم تعیین کرده و با همون ازدواج کرده  دنبال نشونه ی چی ...

نشونه مثلا پیشنهاد هایی مثل اون و اینا البته من خودم اینارو نمیگم بقبه میگن که باید نشونه دید

من به هر چی بخوام میرسم💚
من قاطی کردم یکی میگه فراموش کنم یکی میگه با همون جزییات تجسم کن اخر چبکار کنم😓

در عین حال که تجسم میکنی خودتو وابسته بهش نمیدونی 

زندگیتو بکن 

لذت ببر 

بگو یه شخص با این مشخصات اومد اومد نیومدم فدای سرم خدا بهترینو میذاره سر راهم 

2720
نشونه مثلا پیشنهاد هایی مثل اون و اینا البته من خودم اینارو نمیگم بقبه میگن که باید نشونه دید

توی این مرحله نشانه ها و حرکت در مسیر هدف را توضیح میدم براتون

دوستان وقتی که شما کاملا برای خودتون روشن کردید که چه کسی وارد زندگیتون بشه ، با پدیده جدیدی به اسم نشونه ها مواجهه میشید.
نشونه ها از جذاب ترین قسمت ماجراست .

اصلا نشونه ها چی هستن و کارشون چیه؟!
تصور کنید شما شخصی با یک سری خصوصیات خاص را در نظر میگیرید و مینویسید و طبق آموزش های قبلی روی جذبش کار میکنید.
یهو به صورت اتفاقی میبینید توی تلویزیون یه شخصی را نشون میده که شبیه جذب شماست.
یا ممکنه توی خیابون یکی شبیه به اون خصوصیات را ببینید.

این ها همه نشونه های جذب شما هستن.

حالا کار این نشونه ها چیه و چرا اصلا اتفاق میفته؟؟
نشانه های جذب برای این هستن که امید و انرژی شما را برای رسیدن به جذب هزار برابر کنن.
ضمیر ناخوداگاه شما ، شما را به سمت جاهایی میبره تا این نشونه ها را ببینید.

ضمیر ناخوداگاه بهمون میگه چیزی که میخوای وجود داره
مطمئن باش اگه رهاش نکنی بهش میرسی.
پس بدونید که ضمیر ناخوداگاه ما خیلی خیلی قدرت داره.

این پیام ها و نشونه ها ، به شما سمت و سو را نشون میدن
پس هر زمانی که نشونه ای دیدید خوشحال باشید که توی مسیر جذب خواستتون هستید.
من اینو خوندم

من قاطی کردم یکی میگه فراموش کنم یکی میگه با همون جزییات تجسم کن اخر چبکار کنم😓

چون مبحثا فرق داره

ا

اگه میخای  به ماشین برسی  عکسشو قبل خواب ببین 

مگه عکسشوهرتو میتونی ببینی 

فقط میتونی بنویسسی   بسپری ب کائنات

تصور اشیا  و بدست اوردنش راحت تر

تا انسان

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

یکی بیاد ک یه کوچولو شباهت داشته باشه بهش اونوقت تو دودل نمیشی که این همونه یا نه؟! 

بذار یهویی بیاد 

نشونه ها مثه خبر عروسی از اطرافیانته 

جهیزیه خریدناته و...

یه نکته خیلی خیلی مهم رو بهتون میگم که اگه مطلب رو گرفتید و انجام دادید کلید هر چیزیه.

اونم  داشتن حس خوب هست.هر کاری میکنی از نوشتن تمرکز فکر و ... باید همراه حس خوب و باور باشه

2714