2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من، سر ادامه تحصیل 😕

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
2728
اگه تعداد انجام نداده ها بالا بره اونوقت چی؟!

اگه ضرر هم بکنم فکرشم نمیکنم ،چون هر وقت تو کاری دو دل شدم انجامش دادم تهش به بن بست خوردم بخاطر همین اهمیت نمیدم دیگه

گُفتی "بِگو کِه با کِه خوشی دَر نَبودِ مَن"                                   گُفتَم " بِه جُز تـــــ❤️ـــــو نَدارَم                                                    حَسودِ مَن"

من ادمه تصمیمات فوق ناگهانی هستم ب سرعت صوت تصمیم میگیرم و در هشتاد درصد مواقع عین صگ پشیمون میشم دودلیت خیلی خوبه چون اگ دودل میشدم یکم فک میکردم ممکن بود نکنم اون کارو ولی خیلیی قاااطع تصمیم میگیرم و انجام میدم و بعدم پشیمان

من یه مرضی دارم اگه نه بیاد بیشتر حریص میشم انجامش بدم😐😐😐

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی
2706