2726
عنوان

نمونه بند ناف، بانک خون بند ناف

305 بازدید | 24 پست

دخترا، من درباره ذخیره سازی خون بند ناف ب اطلاعات نیاز دارم. میشه لطفاً هر کی هر چی می دونه و هر تجربه ای داره با من در جریان بزارن لطفا

دختر قشنگ مامان، تموم آرزوی من سلامتی توئه و بهترین روز عمر من روزی خواهد بود که تو رو در آغوش بگیرم‌. به خدای خودم امید دارم، تو هم ازش بخواه که تو رو سالم به من بده و همیشه در پناه خودش نگهت داره. خدایا نه من و نه هیچ مادر دیگه ای رو با فرزندش امتحان نکن..

همچین جایی راه اندازی شده ولی هنوزنشنیدم کسی با وستفاده از بند ناف درمان شده

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید از هفته 30 بری دنبالش یکم ازمایش و اینا داره من هفته 35 بودم رفتم مرکزش بهم گفتن دیر اومدی باید زودتر میومدی 

ولی درکل باید همین اول 3 تومن بهشون بدی و بعد هم سالی 200 تومن بدی روز زایمانتم باید خبرشون کنی

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
2728
همچین جایی راه اندازی شده ولی هنوزنشنیدم کسی با وستفاده از بند ناف درمان شده

من سرچ کردم. سی نفر تا حالا درمان شدن ب این روش

دختر قشنگ مامان، تموم آرزوی من سلامتی توئه و بهترین روز عمر من روزی خواهد بود که تو رو در آغوش بگیرم‌. به خدای خودم امید دارم، تو هم ازش بخواه که تو رو سالم به من بده و همیشه در پناه خودش نگهت داره. خدایا نه من و نه هیچ مادر دیگه ای رو با فرزندش امتحان نکن..
با دکترت صحبت کن حرفاش موثق تره من که پشیمونم اینکارو نکردم الان دوستم بچه مریض داره دکترش گفت ا ...

خیلی برام جالب بود که مثلاً اوتیسم رو باهاش درمان می کنن

باید از هفته 30 بری دنبالش یکم ازمایش و اینا داره من هفته 35 بودم رفتم مرکزش بهم گفتن دیر اومدی باید ...

من هفته سی و سه هستم. الان تماس گرفتم. گفت هفته سی و شش برم ک

آخ منم دنبالشم گویا برا نگهداری‌ یه مبلغ زیادی نیگیرن

۳۳۰۰ مبلغ اولیه، سالی ۱۶۰ هزینه نگهداری، ب نظرم از اضافه های سیسمونی بزنیم، این و انجام بدیم

خیلی برام جالب بود که مثلاً اوتیسم رو باهاش درمان می کنن

منم شنیدم

الان دوست من بچه دوم رو بارداره به امید درمان بچه اول

شمام حتما اینکارو بکن

ان شاءالله که هیچ وقت بهش احتیاج پیدا نکنی🌷

منم شنیدم الان دوست من بچه دوم رو بارداره به امید درمان بچه اول شمام حتما اینکارو بکن ان شاءالله ...

انشالله..

۳۳۰۰ مبلغ اولیه، سالی ۱۶۰ هزینه نگهداری، ب نظرم از اضافه های سیسمونی بزنیم، این و انجام بدیم

من سیسمونی شم کلا یه تومن بیشتر پول خرج نمیکنم برا بند ناف که اصلا ندارم😒 اگه 3300 باشه واقعا ندارم

هیچ

من ۵ سال پیش ذخیره کردم. فکر کنم با همه هزینه ها شد دو میلیون. پول دستمون نبود اون موقع من تنها طلایی که داشتم فروختم. الآنم هر سال حدود ۱۵۰ پول سالانه می‌دیم. امیدوارم هرگززززز نیاز نشه اما عین بیمه میمونه

من ۵ سال پیش ذخیره کردم. فکر کنم با همه هزینه ها شد دو میلیون. پول دستمون نبود اون موقع من تنها طلای ...

عزیزم از کجا پیگیری کردین؟الان من تو استان خودمون از کجا بفهمم چه جوری اقدام کنم و کجا برم؟فقط من تو بارداری پرولوتون استفادا کردم یه بار شنیدم میگفتن اونایی که پرولوتون استفاده کردن دیکه نمیشه نگهش دارن

و بلاخره من هم مامان شدم توروخدا برای سلامتی نی نیم دعا کنین😍😍😍
من ۵ سال پیش ذخیره کردم. فکر کنم با همه هزینه ها شد دو میلیون. پول دستمون نبود اون موقع من تنها طلای ...

من قبل بارداری آزمایش تبخال تناسلی انجام ندادم. مشکوک نیستم، یعنی زائده ای ندارم ولی لازمه ک مطمئنی باشی نداری برا نمونه برداری. حالا من چی کار کنم، روم هم نمیشه برم دکتر، بدنم و نشون بدم و اینکه چقدر زمان می بره این کار؟ 

انشالله فرزندت همیشه سلامت باشه

2706