2726
عنوان

رییس اداره الکی پیام میده بمن +عکسی ک الان فرستاده😐

| مشاهده متن کامل بحث + 4187 بازدید | 212 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینو نوشتم براش بفرستم ببین خوبه شرمنده من مناسبتی نمیبینم توی این عکس که برام فرستادین، ضمن اینکه ...

نه عکس رو پاک‌کن بگو پیام نفرستین 

حالا دیگه عکس نمیفرسته ولی سلام‌صبح بخیر میگه

گروه سبز:وزن شروع رژیم‌ ۸۸🙈۹۸/۳/۱۵    وزن فعلی ۶۲/۸۰۰   روند کاهش چالشم ۶۵/۲۵۰》۶۴/۸۰۰》۶۴》۶۳/۳۰۰》۶۲/۸۰۰     وزن هدف اول۶۰🔒             هدف طلایی ۵۸💪        قد ۱۶۷    ممنونم ازتاپیک بامدادخمار عزیزم ودوستای مهربونم      ارتقا از‌ گروه ابی به سبز💃⭐
2728
اینو بفرستم خوبه؟  شرمنده من مناسبتی نمیبینم توی این عکس که برام فرستادین، ضمن اینکه خانوادم & ...

نه شرمنده یعنی چی اول جمله نوشتید؟ اون باید شرمنده باشه

بزنید با نهایت احترامی که براتون قائلم درخواست دارم جز در چهارچوب موارد کاری و جز در ساعات منطقی و تائید شده عرف به بنده پیامی ندید.

به خانواده سلام برسونید

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
اینو بفرستم خوبه؟  شرمنده من مناسبتی نمیبینم توی این عکس که برام فرستادین، ضمن اینکه خانوادم & ...

خوبه اما یه کم محکم تر و با صلابت تر مثلا لطفا دیگه برام عکس و پیام شخصی نفرستید. 

اینو نوشتم براش بفرستم ببین خوبه شرمنده من مناسبتی نمیبینم توی این عکس که برام فرستادین، ضمن اینکه ...

اره خوبه.انشاالله شرش کنده شه .

مراحل خریدکردن خانوما:  ۱- چیزی لازم ندارم فقط نگاه کنم  ۲- پوشیدنش ک ضررنداره  ۳- انگاربرای من ساختنش   ۴- حالا ی بار ک صدبار نمیشه ۵- اقا اینوحساب کنید  
ب دوتاشون گفتم ک چندساله با این کارمیکنن و مدیر ی قسمتایین هیچی ندیده بودن و نشنیده بودن ازش

بشنو و باور نکن عزیزم 

مرد هرزه ک راحت به خانم متاهل پیام میده و نقشه میکشه صددرصد بازم اینکارو کرده ک الان اینقد حرفه ای شده 

شما هم پیش همکارات اصلا نگو، اگه به خاطر ج نه ازت دلخور نشه ولی به خاطر حرف بردن ازش حتما دلخور میشه

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣
من که اصلا اجازه ندارم تلگرام و اینستا و واتساپ داشته باشم. بابا حدف کن راحت شی زندگیتم خراب نشه. بگ ...

کلی گروه فامیلی گ کاری دارم نیاز دارم بهش الان عصر ارنباطاته بخاطر ی مرد عوضی حذف کنم؟ 

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂
نه شرمنده یعنی چی اول جمله نوشتید؟ اون باید شرمنده باشه بزنید با نهایت احترامی که براتون قائلم درخو ...

این خیلی خوبه 

مراحل خریدکردن خانوما:  ۱- چیزی لازم ندارم فقط نگاه کنم  ۲- پوشیدنش ک ضررنداره  ۳- انگاربرای من ساختنش   ۴- حالا ی بار ک صدبار نمیشه ۵- اقا اینوحساب کنید  
2706