2726
عنوان

رییس اداره الکی پیام میده بمن +عکسی ک الان فرستاده😐

| مشاهده متن کامل بحث + 4187 بازدید | 212 پست

عملا گفتی شوهرم خوشش نمیاد...

والا دم بیشعوریه ک ب زن متاهل پیام میده...

من شمارمو ب همکارای زنمم ندادم از ترس شوهرم

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
عزیزدلم بمیرم برات خدا ذلیلش کنه 

خدا نکنه عزیزم😍😍😘😘😘😘😘😘

بنظر من کار کردن بیرون واسه خانما اصا خوب نیست 

خیلی انرژی خانما رو میگیره☹

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عملا گفتی شوهرم خوشش نمیاد... والا دم بیشعوریه ک ب زن متاهل پیام میده... من شمارمو ب همکارای زنمم ...

همش به خاطر اینه ک یسری خانم ضعیف پیدا میشن پا میدن بهشون اینام فک میکنن همه همینجورن😐😐😐

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣

چند سال پیش یه مدیر عامل داشتم رو سرم قسم میخورد خیلی قبولم داشت بدون مشورت من هیچ کاری نمیکرد.جدا شده بود و سنشم حدود ۵۰ سال بود و انصافا مرد محترمی بود.یه روز بهم گفت یکی از دوستاتو بهم معرفی کن باهم دوست بشیم منم گفتم دوستای من مناسب شما نیستن یعنی با حرفم با خاک یکسان شد😂

ازون روز به بعد خیلی رفتارش تغییر کرد در نهایت هم طوری برخورد کرد که خودم استعفا دادم چون حوصله حرفای مزخرفشونداشتم.من زایمان کرده بودم مدام میگفت زن بچه دار باید توخونه بشینه.روزی که استعفا دادم بهش گفتم خداروشکر میکنم که همسرم روشنفکره ومثل شما زن رو فقط وسیله نمیدونه دیگه این سری نابودش کردم🤣

امسال کارم دستش گیره برای انتقالیم برای هرچی و میترسم لج کنه  جوابشو اصلا نمیدم فقط مشکلم این ...

اونم فهمیده کارت گیره..میخواد نمیدونم..شاید قصد بدی نداشته باشه..ولی یعنی چی که پیام بده و عکس بفرسته..بوی خوشی نمیده این موضوع

نه هر قصاب ماهر،میکند پوست****** نه هر نان ونمک خور ،میشود دوست........
اگه دلش گیر کرده باشه دنبال رابطه هست دگ شایدم فعلا طرح مخ زنی ریخته داره رو چندتا خانم از کارمنداش ...

بقیه همکارام هیشکییی ازش هیچی ندیده

بقول خودش تاحالا ب همکارای زن پیام نداده😐

نن اولین سالیه ک زیر دست اینم

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂
2706