2703
2553
عنوان

رییس اداره الکی پیام میده بمن +عکسی ک الان فرستاده😐

| مشاهده متن کامل بحث + 4187 بازدید | 212 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرت بگم منظورتون چیه ازین عکس اخه مناسبتی توش نمیبینم ک برای من بفرستین

بنظرمن نگو منظورتون چیه فرستادین .مستقیم بگید من متاهلم شوهرم حساسه لطف کنین از این عکسا نفرستید

مراحل خریدکردن خانوما:  ۱- چیزی لازم ندارم فقط نگاه کنم  ۲- پوشیدنش ک ضررنداره  ۳- انگاربرای من ساختنش   ۴- حالا ی بار ک صدبار نمیشه ۵- اقا اینوحساب کنید  
2720
بنظرت بگم منظورتون چیه ازین عکس اخه مناسبتی توش نمیبینم ک برای من بفرستین

نه این بدترین مدلشه

اگر بپرسی یعنی خودت سر حرفو باز کردی و اون هی میخواد از محبت و دوست داشتن حرف بزنه شما هی بگی وای نه من اینجور آدمی نیستم

آخرشم به خاطر کارت بترسی از بلاک کردنش و ایشونم پروتر میشه

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی..💏
بی شرف میزدی تودهنش کثافت 

ازونجایی ک خیلی به کاره نیاز داشتم میزدم به دنده خوشخیالی

اما دگ بعد یکسال کلا استعفا دادم اونم ۴۸ سالش بود

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣
2714
به نظرم باهاش محکم حرف بزن نترس هیچی نمیشه .منم شاغلم تادلت بخواد از این تجربه ها دارم حتی بدترش ولی ...

بهش بگم بنظرت ک

آقای فلان منظورتون ازین عکس چیه احه مناسبتی نمیبینم ک برای من بفرستین اینو

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂
باز نکن پیاماشو منم یه بنده خدایی برام پیامای ناراحت کننده میفرستاد نمیتونستم بلاکش کنم چند ...

چندبار همین کارو کردم هی میفرستاد بازم

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂
باز نکن پیاماشو منم یه بنده خدایی برام پیامای ناراحت کننده میفرستاد نمیتونستم بلاکش کنم چند ...

دقیقا منم همین کارو کردم نه وضیعتشو میبینم نه پیاماشو رو مخ بودن میدید عصبی میشم بدتر میکرد الان مدتیه تو ارامشم😊😊😌😌

مراحل خریدکردن خانوما:  ۱- چیزی لازم ندارم فقط نگاه کنم  ۲- پوشیدنش ک ضررنداره  ۳- انگاربرای من ساختنش   ۴- حالا ی بار ک صدبار نمیشه ۵- اقا اینوحساب کنید  
نمیدونستم کمر درد با حرف زدن خوب میشه    

همینو بگو حالا خوبه من خیلی سرسنگینم و چادری و کمتر از بقیه بگو و بخند دارم اما بقیه همکارای خانومم دائم بگو بخند دارن شاید شرط بستن منو به راه بیارن    

وا هدفش چیه دیگ نگو پشتم لرزید

اگه دلش گیر کرده باشه دنبال رابطه هست دگ

شایدم فعلا طرح مخ زنی ریخته داره رو چندتا خانم از کارمنداش کار میکنه هرکدوم ک جواب داد

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣
2706