2410
2553

رییس ی اداره  بزرگ دولتیه ک منم شاغلم اینجا

بعد موهاش سفیده بین 50تا60سالشه

من بخاطر مسایلی ک باهمکارای مرد داشتم شماره واتساپمو عوض کردم حالا یه بار ی مشکلی تو شهر بود برای این فیلم گرفتم فرستادم فکر نمیکردم بفهمه من کی ام ولی قبلا یا این شماره ی بار بهش زنگ زده بودم نگو برداشته ذخیره کرده

همش عکس و ویدیو میفرستاد بعد یه معما فرستاد گفت حلش کردی؟ گفتم نمیتونم گف بیا اداره بهت بگم😐

حالا من یکی دوبار دیده بودمش همش

بازم هی کلیپ میفرستاذ من گل میذاشتم ک حرف نزنم هر روز یکی دوتا،

ی روز گف ببخشید خانوادتون ناراحت نمیشن بهتون پیام میدم؟ 

گفتم ب درخاست همسرم شماره واتساپمو ب همکارای مرد ندادم اونم گف منم ب همکارای زن هیچوقت پیام نمیدم نمیدونم جرا ب شما دادم😐

گفتم اشکال نداره قصد بدی ک نداشتین

گف نه از روی محبت بود

منم گفتم خدانگهدار 

هرروز ی چیز میفرستاد و تبریک مناسبتا ولی دیگ اصلا هیچی ج ندادم گل هم نذاشتم وضعیتاشم نگاه نکردم امروز پیام داده سلام صبح بخیر😐

منم گفتم سلام صبح شمام بخیر

فکر کرذم کاری داره دیدم این عکس رو فرستاده 

پست بعذ الان میذارمش

بگین منظورش چیه اعصابمو خرد کرده چکار کنم

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂

بزار

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بلاکش کن تا بفهمه

گروه سبز:وزن شروع رژیم‌ ۸۸🙈۹۸/۳/۱۵    وزن فعلی ۶۲/۸۰۰   روند کاهش چالشم ۶۵/۲۵۰》۶۴/۸۰۰》۶۴》۶۳/۳۰۰》۶۲/۸۰۰     وزن هدف اول۶۰🔒             هدف طلایی ۵۸💪        قد ۱۶۷    ممنونم ازتاپیک بامدادخمار عزیزم ودوستای مهربونم      ارتقا از‌ گروه ابی به سبز💃⭐
2714

😐😁😁😁😁چقدر عوضی یارو 

من و عشقم عاشق همیم😍😍😍تازه متولد شدم بعد تمام اتفاقات زندگیمون توام کمکم کردی ای یارم با تموم دردایی که باهم کشیدیم😞😢 همه رو از یادم میبرم بخاطر خودمون 😍🤗

بلاکش کن کلا

چقدررر پروئه 

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2706