1608
1605

رییس ی اداره  بزرگ دولتیه ک منم شاغلم اینجا

بعد موهاش سفیده بین 50تا60سالشه

من بخاطر مسایلی ک باهمکارای مرد داشتم شماره واتساپمو عوض کردم حالا یه بار ی مشکلی تو شهر بود برای این فیلم گرفتم فرستادم فکر نمیکردم بفهمه من کی ام ولی قبلا یا این شماره ی بار بهش زنگ زده بودم نگو برداشته ذخیره کرده

همش عکس و ویدیو میفرستاد بعد یه معما فرستاد گفت حلش کردی؟ گفتم نمیتونم گف بیا اداره بهت بگم😐

حالا من یکی دوبار دیده بودمش همش

بازم هی کلیپ میفرستاذ من گل میذاشتم ک حرف نزنم هر روز یکی دوتا،

ی روز گف ببخشید خانوادتون ناراحت نمیشن بهتون پیام میدم؟ 

گفتم ب درخاست همسرم شماره واتساپمو ب همکارای مرد ندادم اونم گف منم ب همکارای زن هیچوقت پیام نمیدم نمیدونم جرا ب شما دادم😐

گفتم اشکال نداره قصد بدی ک نداشتین

گف نه از روی محبت بود

منم گفتم خدانگهدار 

هرروز ی چیز میفرستاد و تبریک مناسبتا ولی دیگ اصلا هیچی ج ندادم گل هم نذاشتم وضعیتاشم نگاه نکردم امروز پیام داده سلام صبح بخیر😐

منم گفتم سلام صبح شمام بخیر

فکر کرذم کاری داره دیدم این عکس رو فرستاده 

پست بعذ الان میذارمش

بگین منظورش چیه اعصابمو خرد کرده چکار کنم

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂

انواع دمنوش‌های گیاهی و ترکیب آنها

کلیک کنید

خب اصلا جوابشو نده کلا وقتی جفتتون متاهلین

یه وقت چشم وا میکنی و میبینی که دیگه نه غم جمعه آزارت میده نه استرس شنبه، نه واسه رسیدن آخر هفته ذوق داری نه منتظر رویداد خاصی تو تقویم هستی، کلا فقط هستی که باشی، مثل بی حسی میمونه، یه بی حسیِ خطرناک..

😐😁😁😁😁چقدر عوضی یارو 

من و عشقم عاشق همیم😍😍😍تازه متولد شدم بعد تمام اتفاقات زندگیمون توام کمکم کردی ای یارم با تموم دردایی که باهم کشیدیم😞😢 همه رو از یادم میبرم بخاطر خودمون 😍🤗
1432

بلاکش کن کلا

چقدررر پروئه 

به از این چه شادمانی که ❤  تو ❤جانی و جهانی💏خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

بلاکش کن

هروقت پرسید بگو همسرم دید ناراحت شد

مجبور شدم بلاکتون کنم

شهریور سال دیگه یه دانشجوی موفق و خوشتیپ و خوشگل و باکلاسم تو همون دانشگاه که خودت میدونی خداخودت کمکم کن🤷‍♀️ چرا شهریور؟🤔چون دانشگاهای خوب کلاساشون از شهریور شروع میشه دیگه😁
1563
جواب نمیدم ولی رییسمه میترسم بلاکش کنم

خب شوهرت بفهمه که بدتره

یه وقت چشم وا میکنی و میبینی که دیگه نه غم جمعه آزارت میده نه استرس شنبه، نه واسه رسیدن آخر هفته ذوق داری نه منتظر رویداد خاصی تو تقویم هستی، کلا فقط هستی که باشی، مثل بی حسی میمونه، یه بی حسیِ خطرناک..

بهش یه پیام بده بنویس شما کی هستی که به همسر من پیام میدی...یعنی مثلا شوهرته

خدا جونم خیلیامون حال دلمون خوب نیست خود هوامونو داشته باش و حالمونو خوب کن..الهی آمین رب لاتذرنی فردا و انت خیر الوارثین...
1578