2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

زیاد استفاده نداره 

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 

من خودم خیاطم خواستم بدوزم پشیمون شدم 

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞

بجاش می نی واش بگیر برام دعا میکنی😂

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 

من جفتشو خریدم ولی هنوز نیومده ک روشون بخوابه...

این گارد داره چون لحاف و بالش داره برای مسافرت ب نظرم خوبه همه رو میچپونی تو کاور...مثلا عقب ماشینم بذاریش چون لبه داره خیالت راحته نمیتونه تکون بخوره بیفته

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌

البته ک کریر و صندلی ماشینم اینجورین...

صندلی ماشین و کریر هم حالتهای مختلف داره ک میشه راحت توش بخوبه

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
چرا؟من فکرمیکردم خیلی خوبه موقع بغل کردن بچه اذیت نمیشه البته من ازاین اغوشی هاش میگم

تو خونه که نمیشه گذاشت توی اون. توی ماشینم دوبار گذاشتم عین چی پشیمون شدم. تا یه نق میزنن باید از تو اون دربیاری بغل کنی. فایده نداره. 

البته آغوشی ها فکنم بهترن بخر. 

قد168.وزن اولیه94کیلو❌وزن فعلی 67 ❌وزن هدف ۶۰کیلو💪💪💪من میتوانم💪💪💪
ميني واش چنده

بستگی به مدلش داره 

یه قلو ک ارزش خرید نداره 

دوقلو بد نیس ک طرفای 800 باید باشه فک کنم 

تمام اتوماتیک ک از بقیه بهتره جونت راحته اما حدود 1500 این حدوداس