1542
1578
عنوان

از طلاق میترسم

758 بازدید | 60 پست

شوهرم طلاق میخواد معلوم نی کی مخشو زده

من میترسم از جدایی

خدایا خودت فقط

انشاالله اگ خیانت کرده ک ۸۰ درصد کرده زلیل شه به خاک سیاه بنشونن

دختره بی ابرو شه

چندساله ازدواج کردی

دلیلش چیه

💕به نام الهه ی خوبی ها💕زندگی کوتاه تر از آن است که به خصومت بگذرد،و قلب ها گرامی تر از آنند که بشکنند💖💖دربستر روزگار هرآنچه از دست می رود با گریه جبران نخواهدشد.....و هرآنچه که بدست می آید با خنده پایدار نخواهد ماند!!💞فردا طلوع خواهد کرد حتی اگر نباشیم..!💎💎💎

خريد شيرخشك هاي خارجي اس ام اي ، آپتاميل ، سيميلاك ، پدياشور و نيدو با ارسال فوري و امكان پرداخت در محل از فروشگاه مادرآن 😊 

برای مشاهده کلیک کنید

1546

اول اینکه حق داری نگران طلاق باشی.

بعد اینکه انشااله خدا کمک کنه و زندگیت پابرجا باشه.

بعد هم اینکه شوهرت خیانت کرده درست دعا و نفرین کن. باید نفرین کنی که شوهرت ذلیل و خوار بشه. نه دختره

1432

ببین طلاق انتخاب بین بد و بدتر

نمی گم طلاق خوبه نه خیلی مشکلات هست،اما یوقتهایی یه زندگی سست و مخرب روح و روان از هم بپاشه خیلی بهتر تا ادامه دار بشه با مشکلات فراوان تر

یعنی بین بد و بدتر ،فرد ناچار به انتخاب بد میشه

💕به نام الهه ی خوبی ها💕زندگی کوتاه تر از آن است که به خصومت بگذرد،و قلب ها گرامی تر از آنند که بشکنند💖💖دربستر روزگار هرآنچه از دست می رود با گریه جبران نخواهدشد.....و هرآنچه که بدست می آید با خنده پایدار نخواهد ماند!!💞فردا طلوع خواهد کرد حتی اگر نباشیم..!💎💎💎
اگ دختره میدونسته متاهله باید بمیره

باشه دختره  می دونسته.

شوهرت هم می دونسته که متاهل و زن داره و عقد کرده و تعهد داره.

خیلی وقتها خدا می خواد ظالم رو سرجاش بشونه. اما ما اشتباه دعا و نفرین می کنیم. مثلا به جای نفرین شوهرت ، دختره رو نفرین می کنی!!!!!!!!!!!!!!!!

ببین طلاق انتخاب بین بد و بدتر نمی گم طلاق خوبه نه خیلی مشکلات هست،اما یوقتهایی یه زندگی سست و مخرب ...

من زندگیم ناخواسته خراب شد

اونقد هم بد نبود

زورم میاد یکی بیاد جام

1537
من زندگیم ناخواسته خراب شد اونقد هم بد نبود زورم میاد یکی بیاد جام

خب یعنی چطوری خراب شد؟

اگه دوسش داری بجنگ برا زندگیت،اگه خیانت کرده ببخش و تا میتونی بخودت برس ،مشاوره برو،کمک حرفه ای بگیر

جفتشون با هم برن زیر ماشین سنگین

الهی آمین.

ولی هر چی بلدی برای شوهرت بخواه . چون اگه خیانت بوده شوهرت بهت خیانت کرده. دختره که تعهدی نسبت به تو نداشته. 

گذشته از اینها انشااله خدا گره از کارت باز کنه

طلاق گرفتن مگه ترس داره بچه شدی واقعا از چیش میترسی 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
1547