2726
عنوان

😂عجب

206 بازدید | 14 پست

من فوبیا دندون پزشکی دارم هیچوقت نرفتم درست کنم از دیشب یه دردی گرفته دندونو 10 تا ژلوفن و مفنامیک اسید خوردم هی دعا میکنم زود تر برم دندون پزشکی فقط خوب شه شجاع شدم فعلا ببینم تا کی ادامه داره 😆امروز وقت کردم دعا کنید درد نداشته باشه 🙁

معدت داغون نشد؟   

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من کلا تو دندان پزشکی بزرگ شدم حتی یه بار بچه که بودم میخواستم برم کلاس اول میترسیدم از دندان پزشکی این قدر از دندان پزشکی ها فرار میکردم و مامانم دنبالم که آخرش بردنم بیمارستان بیهوشم کردن دندان هامو درست کردن  

البته خداروشکر دیگه نمی‌ترسم حتی یه بار جراحی هم مردم دهنمو 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

بعدش برای معدت باید بری دکتر

کشتی خودتو که درد نداره

بی حسی هم یه لحظه است من با وجود لثه فوق العاده حساسم رفتم

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
2706