2726
عنوان

از مامانم متنفرم!

| مشاهده متن کامل بحث + 1378 بازدید | 79 پست

اینکه آدم مامان خوبی نداشته باشه و با این وجود ،احترامش رو حفظ کنه ،هنر کرده.

ببین عزیز ،امتحان سخته.

خداوند متعال هم ،برای اینکه روح ما رشد کنه و به تعالی برسه ،برامون امتحاناتی قرار داده.و خواسته تو رو این شکلی رشد بده.

آینده و خوشبختی هر کس هم دست خداست.

تو به خاطر خدا صبوری کن و همه جیز رو هم بسپار دست خودش

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانمي احتمالا تازه با مامانت بحثت شده اينطوري عصباني هستي  فردا يادت ميره و آروم ميشي

منم خيلي از كارهاي مامانم روي اعصابم ميره 

جوري كه ميگم كاش اين لحظه اينجا نبودم

واقعا بعضي رفتار مادرها بنظر ما چيپ مياد و حرص ميخوريم .

اما خود من يكي دو روز ديگه اش آروم ميشمو دلم براش ميسوزه

اونام اونجور بزرگ شدن ديگه  دست خودشون نيست

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
خواستگار برام میاد اول به خاطر طلاقشون میرن من چه گناهی کردم؟

به خاطر بی فرهنگیه مردم مائه،دختر چه گناهی کرده که پدر و مادرش طلاق گرفتن.طلاق گرفتن هم که جرم نیس،دوتا ادم نتونستن باهم زیر یه سقف باشن،طلاق بگیرن که بهتره تا کام همو و بچه هاشونو تلخ کنن.انشااله خدا پیش پات بهترین رو بزاره عزیزم

2728

یه جا یه مطلبی خوندم جالب بود برام ..گفته بود اینکه‌ اطرافیانتون گاهی بهتون‌بدی کنن به نفع شماس تا بهشون دل نبندید.. تا وقتی از دنیا رفتن افسردگی نگیرید ..اینا کار خداس 

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »
اگه بخوای کار مطابق رشته و میل و....پیداکنی ک بهت ازالان میگم ک نگردی سنگین تری.من خودم رشته حقوقم و ...

هم رشته ایم

ببین حقوق براش شغل هست 

فقط وکالت نیست

من خیلی میشناسم تو این رشته

تلاش میخواد

هرکسی ی مشکلی داره حالا مشکل شما هم مادرتونه ولی باز یکم خد دار باش غریبه نیست که بگم ولص کن مادرته

باغریبه مشکل داشته باشی خیلی بهتره تابامادرت کسی که همیشه پیشته و تااخرعمر مادرته نمیتونی ولش کنی.

الهم صل علی محمد وال محمد

عزیزم منم خواستگار زیاد داشتم ولی عده ای شون تا میفهمیدن بچه طلاقم میرفتن چه موقعیتای خوبی هم بودن ولی قسمتم نشد دیگه تا اینکه شوهرم اومد خواستگاریم و گفت تورو بخاطر خودت میخام اصلا هم مهم نیس خانوادت چجوری بودن یا مامانت چجوری بوده...توکل کن ب خدا قران زیاد بخون رابطه تو با خدا زیاد کن بهترین بخت نصیبت میشه ان شالله❤👌تازه شم من پیش بابام بودم زن بابام بیچارم کرده بود سرکار هم میرفتم شده بود میرفتم شیشه مغازه پاک میکردم یا نوکری میکردم ولی حداقل بهتر از بی پولی بود من حتی زن بابام اجازه نمیداد بابام پول نوار بهداشتی بهم‌بده....تنها دعای من در حقت اینه که یکی پیدا شه اونقدر بخوادت که هیچ حرفی براش مهم نباشه و باهاش عاقبت بخیر شی ان شالله❤❤😍

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
مادرهای قدیم اکثرا اینطورین ، آشپزی بلد نیستن

وااااا این چه حرفیه.اتفاقا مادرهای قدیم آشپزیشون عالیه چون خیلی با ارامش و صبورانه غذا درست میکنن.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
خواستگار برام میاد اول به خاطر طلاقشون میرن من چه گناهی کردم؟

وای الهی چه بد

بچه های طلاق قربانی مامان باباهاشون میشن

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
همیشه از اونایی که میگن از مادرم متنفرم بدم میاد . ولی خدایی دلم برای تو سوخت حق داری . چقدر سخته ای ...

منم متنفرم عزیزم حتما دلایلی داریم عین استارتر شایدم بدتر  

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2706