2703
2553

سلام‌ خانما من تو ده هفته ام قلب نی نی تشکیل نشد 😞 دیشب ی لخته خون دیدم و بعدش هم لکه بینی ، ساک بارداریم ۲۶ بود ، اگه به خون ریزی بیافتم‌ باید برم بیمارستان ؟؟؟

خدایا شکرررت ، منم مامان شدم 😍 میشه واسه تشکیل قلب نی نی ی صلوات بفرستی دوستم 🌹 مرسی ،،، عاشق فندق و باباش 👪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برو دکتر برات سونو بنویسه...انشالا هرچی خیره برات پیش ییاد

ممنون عزیزم ❤️

خدایا شکرررت ، منم مامان شدم 😍 میشه واسه تشکیل قلب نی نی ی صلوات بفرستی دوستم 🌹 مرسی ،،، عاشق فندق و باباش 👪
2720
غصه نخوریا..منم داشتم اینروزام میگذره😘😘

قربونت گلم 

2714
خونریزی که میگیرت ولی اگه زیادبودبروبیمارستان من مثل یه زن تازه زایمان کرده خونریزی داشتم خیلی زیادب ...

اگه کم بود لازم نیست برم ؟ 

شنیدم سیاهدونه رو شببا دم کنی بخوری خوبه برا این چیزا و کلا گرمیانه اما خودم امتحان نکردم

انشالله کدفعه بعد بارداری راحتی داشته باشی گلم 

حس بدیه کشیدمش

ایشالا محتاج بنده هات نشیم خدا جان
شنیدم سیاهدونه رو شببا دم کنی بخوری خوبه برا این چیزا و کلا گرمیانه اما خودم امتحان نکردم انشالله ک ...

ممنون عزیزم 😘

خب بعدازسقط نیازهست یه سنوبدی که مشخص بشه کامل افتادیانه من خودم یه تیکه ازجفتش توشکمم یه هفته موندت ...

ممنون از راهنماییت عزیزم