2410
2553

یه روانی به تمام معناس

کاش حداقل اینقد بچه سال نمیخوردم که حداقل خواستگار داشتمو میرفتم از این دیوونه خونه

پیر شدم پیر تو ای جوونی!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
میزنه ؟

نه ولی برخلاف درآمد بالایی که داره بشدت خسیسه

ما رنگ پولشو نمیبینیم

همین سر صبحی سر یه ترازو انقد عربده کشید و فحش داد

من بدبخت خواب بودم

پیر شدم پیر تو ای جوونی!

چکار میکنه

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

صبر کنو صبور باش

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
چرا☹️

مامانم یه ترازو خرید واسه خونه 

بعد سریع گف نه من این ترازو خوبه رو میبرم محل کارم

اونو میارم اینجا. هرچی مامانم گف اونو نیار کثیفه قدیمیه چرا جدید نمیخری

گف تو دیوونه ای نمیفهمی

منم یواشکی گفتم به مامانم ولش کن برو ی دونه جدید بخر

مامانم رف خرید ولی فک نمیکردم عقلش نرسه که از این حیوونه باید قایمش کنه . سر صبح دانشگاهو پیچوندم گرفتم خوابیدم که یهو ترازو جدیدو دید عربده کشید فحش داد اخرشم گف کاتتو بده. تا قبل از ظهرم میری پسش میدی

پیر شدم پیر تو ای جوونی!
هر چی هست باباته اینطوری در موردش صحبت نکن ، یه کاری بکن نرم بشه بهش محبت کن 

یه روانی وحشی

برو تاپیک اولمو بخون

میخوام بابام نباشه. متنفرم نصف وجودم از این حیوون کثافته

هر روز با ی نفر. تعداد صیغه ایاش از دستم در رفته. پول که نمیده. عربده کشی هم میکنه

بعد شما میگی پدر؟؟؟

من میگم الهی همین امروز بمیره و دیگه برنرگرده. بی پدر مادر

پیر شدم پیر تو ای جوونی!
2706