1600
1609

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1522

بنده شاغل هستم دوقلو دارم گاهی اوقات مادرم میاد یا خواهرم .... خیلی باهاشون صحبت میکنن مادرم میگه بچها انرژیشون بیشتر باید وقت بیشتری برای بچه گزاشت بعد در حین بازی بهشون جیزای که دوست دارن یاد میدن با شعر ...

نه کسی جز خودم واسه بچه هام نیست

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

تاوقتی گریه نکنه ارومه ومیخنده همه هستن یکم نق بزنه همشون میگن بیابگیرش مارودق کرداذیت میکنه ب نظرمن جزمادروپدرکسی اونقدی حوصله بچه نداشته باشه

چه اشک بیصدایی داری ای دل چ دردبی دوایی داری ای دل ولی بااین همه بازم غمی نیست توهم اخرخدایی داری ای دل😢
1432

خودم البته هنوز ندارم

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed
خب خودت چرا یادش نمیدی

خودم که یادش میدم ولی مثلا یه جایی میرم مهمونی به کم دوست دارم بقیه هم باهاش وقت بگذرونن اما اونجا هم باید خودم سرگرمش کنم بچمم خیلی خوبه اصلا شیطون اذیت کن نیستا

1523
خودم که یادش میدم ولی مثلا یه جایی میرم مهمونی به کم دوست دارم بقیه هم باهاش وقت بگذرونن اما اونجا ه ...

چه بی احساسن فامیلاتون☹

منو داداشام مجردیم  دوتا از خاهرام عروسی کردن بچه دارن وقتی میان خونمون حمله میکنیم ب بچه ها😂 انقد دوسشون داریم دلمون تنگ میشه همش بازی میکنیم باهاشون کلن بچه ها شیرینن دوسشون دارم  

تایپیک های جانجالی و عکس منم صدا کنید..پست هامو جواب بدید لایک نکنیددد باتشکر🌹

مگه بهتر از مادر هست واسه بچش هر چقدر اطرافیان میخوان بچه رو بگیرین خسته میشه

گاهی نمیشود ک نمیشود ک نمیشود....گاهی گمان نمیکنی ک میشود....گاهی هزاران دعا بی استجابت است...گاهی نطلبیده نخواسته قرعه بنام تو میشود..... 
چه بی احساسن فامیلاتون☹ منو داداشام مجردیم  دوتا از خاهرام عروسی کردن بچه دارن وقتی میان خونمو ...

اره کلا هم خانواده خودم هم همیرم اصلا کاری به بچه ندارن خیلی ناراحت میشم حالا بچمم ارومه ها حرف گوش یه ذره با این بازی نمیکنن 

باز من و باباش عین تو خونه باید بشینیم وسط باهاش بازی کنیم تازه بچه های اونارم سرگرم کنیم 

1578