2726
عنوان

دلم خیلی گرفته شوهرم خیلی بدجور جلوی من خورد داره میشه هر سری

| مشاهده متن کامل بحث + 1031 بازدید | 38 پست
اخی چ قدر بد هیچ وقت نه توروش بیارید نه تو سرش بزنید خودتون بزنید ب اون راه نشنیدن سرگرم کاری . اگرم ...

همون 

یعنی باباهه اصلا نترسید که جلوی من داره اینجوری میگه من بعدا بزنم تو سر پسرش 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من میگم قدیما کسی نبود به پدرو مادرا گیر بده و نصیحت کنه که خانم یا اقا رفتارتون نسبت به بچه تون اشتباهه؟ الان همه طرف بچه رو میگیرن و میگن نباید با بچه اینجوری برخورد کرد اگه پدرو مادر سربچه داد بزنن میگن تو لایق نیستی پدرو مادر باشی قدیمیا راحت بچه بزرگ کردن اصلا استرس نداشتن که رفتارشون رو بچه تاثیر داره راحت دعوا میکردن فحش میدادن اصلا تربیت بچه واسشون مهم نبود جالبه بچه هاشون خیلی ساده و حرف گوش کن شدن کلا قدیمیا استرس نداشتن نکنه بچم خلافکار بشه نکنه بچم بیوفا بشه نکنه بچم معتاد بشه خوش بحالشون بیخیال بودن بدبحال بچه هاشون عقده تو دلشون مونده و نمیتونن چیزی بگن 

2728
خیلی باورت نشه همین پدر مادر بعدا می شن بت براش 

نه از اول که ۷ساله میشناسمش همین بود 

واقعا از باباش بدش میامد همیشه برام عجیب بود و نگران بودم که اینکه از خانواده خودش بدش میاد چجوری میخواد یه خانواده تشکیل بده و دوسش داشته باشه

مهم اینه که تو همسرت رو درک میکنی.

در ضمن اونو به خاطر صبری که در برابر پرخاش های پدرش میکنه ،تحسین کن.و نشون بده که در کنارش هستی.

بهش بگو که اینکه احترام پدرت رو با وجود این اخلاقش نگه میداری،یقینا پیش خداوند مهربان ارزش زیادی داره.

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
برو ببین شوهرت چی کار کرده این مهمتره عزیزم تا دلت کباب بشه

جلو خودم دعواشون شد 

شوهرم فقط گفت رفتارت مناسب نبود تو جمع چرا اینچیزا رو گفتی 

باباعه شروع کرد به فحش دادن 

یه بار مادرشوهرم جلوی من زد تو گوش شوهرم خیلی بد بود ازش متنفر شدم

اینجور مواقع ادم از خدا طلب مرگ میکنه 

ما هم یه فامیل داشتیم که پسرشو خیلی کوچیک میکرد تا اینکه یه روز پسر میره مغازه پدرش و بر حسب اتفاق چند شیشه نوشابه توسط پسر شکسته میشه پدر هم میاد جلوی مردم یه سیلی میزنه توگوش پسر تازه داماد پسر هم که خیلی کوچیک شده بوده دستاشو به اسمون بلند میکنه و از خدا طلب مرگ میکنه متاسفانه یک ماه بعد در اثر یک حادثه در همون مغازه جلوی پدرش کشته میشه و داغش بدل پدر موند این پسر تازه داماد بود و یه بچه شش ماهه داشت 

جلو خودم دعواشون شد  شوهرم فقط گفت رفتارت مناسب نبود تو جمع چرا اینچیزا رو گفتی  باباعه ...

نه کلا برو از مادر شوهرت بپرس علت رفتار شوهرش چی بوده شاید پشت اون دعوا چیزای دیگه هم هست یا اینکه بشین قشنگ عین خیالتم نیاد زندگیتم بکن 

مهم اینه که تو همسرت رو درک میکنی. در ضمن اونو به خاطر صبری که در برابر پرخاش های پدرش میکنه ،تحسین ...

چون خودم از باباش به شدت بدم اومده نمیتونم به شوهرم چیزی بگم  مخصوصا این حرفا چون حتی با پدر مادر خودم که اصلا قابل قیاس نیستن با اونا وقتی کار اشتباه میکنن جلوشون میاستم و نمیزارم ادامه بدن 

تنها کاری که ازم بر میاد اینه که سکوت کنم یا بگم خودت بهتر میدونی من تو مسائل شخصی خانوادگیتون وارد نمیشم. 

و واقعا هم حرفایی که اینجا زدمو اصلا بهش نگفتم تا حالا

خودتو ناراحت نکن دو روز دیگه يادش می ره دوباره باهم مثل روز اول میشن ، شوهر منم با برادر و پدرش یه دعوای خیلی بد داشت به حدی که کار به زنگ زدن به کلانتری رسید ،الان سه سال از اون ماجرا میگذره از یه سال بعد اون دعوا دوباره مثل روز اول واسه هم جونشون درميره انگار نه انگار پدرش اون فحش ها و حرف های زشت به منو خودش داد ، بالاخره هر چی باشه خونشون يکيه، عصبانی هم بشن واسه دوروزه ، پس خودتو اصلا درگيرشون  نکن 

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پاي هرز  علفهای باغ کال پرست ❤❤❤

اسی از این جور پدر مادرا کم نیستن خیلیا هم قبلا بودن الان تا عروسو دیدن رفتارشونو عوض کردن ولی متاسفانه پدرشوهر تو همون جور ب رفتارش ادامه میده

بخاطر شوهرت ارتباط رو باهاش ب حداقل برسونید مادرشوهرت هم هر از چندگاهی خونت دعوت کن پسرشو ببیته و دل شوهرت هم اروم شه

نه کلا برو از مادر شوهرت بپرس علت رفتار شوهرش چی بوده شاید پشت اون دعوا چیزای دیگه هم هست یا اینکه ب ...

مادرشوهرم هزاربار گفت بایاش پیر شده عقلشو از دست داده اینجوری شده 

کلا مثل اینکه مدلش همینه 

2706