1542
1578

دلم براش کبابه 

باباش واقعا یه ادم زبون نفهمه که فکر هیچیززی نیست 

و یه بارم جلوی من باشوهرم دعوای بدی کردو حرفای بدی بهش زد 

دیشبم همینطور نشسته بودیم مادر شوهذم زنگ زد حالو احوال 

بعد باباش از اونور شروع کرد فحش دادن فحشای خیلی زشتی میداد نمیدونم با کی اونور دعواش شده بود

خیلی شوهرم خجالت کشید. سریع تلفن رو قطع کرد. 

با این که تو عصبانیتا من فهمیدم به باباش رفته ولی دلم براش خیلی سوخت 

بعد بهم گفت من مامان بابای تورو از مال خودم بیشتر دوست دارم

خريد شيرخشك هاي خارجي اس ام اي ، آپتاميل ، سيميلاك ، پدياشور و نيدو با ارسال فوري و امكان پرداخت در محل از فروشگاه مادرآن 😊 

برای مشاهده کلیک کنید

خوب الکی به شوهرت فحش میده؟

وقتی رو در رو بودیم و دعواشون شد نه الکی نبودولی خیلی واکنش تندی نشون داد شوهرم بهش گیرداد که رفتارت مناسب نیست 

این یهو شروع کرد فحش و بدوبیراه جلوی من به شوهرم داد 

1546

اخی چ قدر بد هیچ وقت نه توروش بیارید نه تو سرش بزنید خودتون بزنید ب اون راه نشنیدن سرگرم کاری . اگرم خودشون عنوان کردن بگید نه مادر پدرتن  به دل نگیر پیر شدن گناه دارن متوجه نیستن جی میگن ی جور که از خانوادشم دلسرد نشه فک نکنه تنهاست . و اینکه خودتون همسرتون بالا ببرید پیش خانواده همسر انقدر ازش تعریف کنید بزارید اونا یاد بگیرن

طفلی دلم ریش شد واسش 

خیلی حالم بده مثلا بیدار شدم درس بخونم ولی تمرکز ندارم

همش به من میگه قدر پدر مادرتو بیشتر بدون خیلی ماهن 

حس میکنم خیلی حسرت میخوره که چرا پدرش اینجوریه

1566
وقتی رو در رو بودیم و دعواشون شد نه الکی نبودولی خیلی واکنش تندی نشون داد شوهرم بهش گیرداد که ر ...

کلا اعصاب نداره پس‌.

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
دلت واسه هیچکی نسوزه،،،الان جوگیر شده گفته من مامان بابای تو رو دوست دارم ولی بنظرم هرکسی مامان بابا ...

اون که میدونم ولی ادمه مغروریه میفهمم چقد حالش بد شده که حاضر شده این حرفو بزنه

1396
اخی چ قدر بد هیچ وقت نه توروش بیارید نه تو سرش بزنید خودتون بزنید ب اون راه نشنیدن سرگرم کاری . اگرم ...

همون 

یعنی باباهه اصلا نترسید که جلوی من داره اینجوری میگه من بعدا بزنم تو سر پسرش 

من میگم قدیما کسی نبود به پدرو مادرا گیر بده و نصیحت کنه که خانم یا اقا رفتارتون نسبت به بچه تون اشتباهه؟ الان همه طرف بچه رو میگیرن و میگن نباید با بچه اینجوری برخورد کرد اگه پدرو مادر سربچه داد بزنن میگن تو لایق نیستی پدرو مادر باشی قدیمیا راحت بچه بزرگ کردن اصلا استرس نداشتن که رفتارشون رو بچه تاثیر داره راحت دعوا میکردن فحش میدادن اصلا تربیت بچه واسشون مهم نبود جالبه بچه هاشون خیلی ساده و حرف گوش کن شدن کلا قدیمیا استرس نداشتن نکنه بچم خلافکار بشه نکنه بچم بیوفا بشه نکنه بچم معتاد بشه خوش بحالشون بیخیال بودن بدبحال بچه هاشون عقده تو دلشون مونده و نمیتونن چیزی بگن 

محتاجم به دعاتون منم همتونو دعا میکنن 
1579