2737
2734
عنوان

💟مرد و زن 💟

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیشه کلاس یوگا دارم سه شب بد خوابیدم دیگه منم عاشق شدم😭😭😭چقد بلند بلند میگفتم من عاشق هیچ پسری ...

اوکی کاملا درکت کردم... 

انشاالله هرچی خیره و صلاحته واست پیش بیاد عزیزم 

♥️به حکمتش دل بسپار♥️
2731
اوکی کاملا درکت کردم...  انشاالله هرچی خیره و صلاحته واست پیش بیاد عزیزم

ممنونم عزیزم

شما دعا کنید همه چی خوب پیش بره ..صحبتا شده به زودی انشاالله عقد میکنیم...

حتما میخای بگی من ی دختر کوچولوی احساساتی هستم ... بابا خودم میدونم
2738
عاشقی خیلی خوبه ها 💟💟

آره ولی تا سه روز پیش این همه با هم بودیم دوسش داشتم ولی عاشقش نبودم ..حالا که قرا ازدواج گذشتیم دیگه نمی تونم دوریش تحمل کنم😢

امیرالمومنین علیه السلام میفرماید: پاکدامنی مرد به اندازه غیرت اوست

مردی که واقعا از ته دل زن شو دوست داشته باشه هیچوقت راضی نمیشه زنش زیباییهاشو تو سطح جامعه یا فضای مجازی یا جای دیگه بابقیه به اشتراک بذاره واین باعث میشه که حریم خانواده وبه تبعش جامعه پاکتر وسالمتر بمونه

این چنین مردی مورداعتمادتره،از این جهت که با کوچکترین چیزی ول نمیکنه بره پی کارش

غیرت در معنای درستش خیلی هم چیز خوب و پسندیده ایه

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

یه مرد چون جنس همجنسای خودشو میشناسه غیرتی میشه ،یه زنم حسود میشه چون معنی کارای همجنس خودشو خوب میدونه

پس هردو حسهایی هستن که یه جورایی برا حفظ زندگی مشترک لازمن

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
میخاد بیرون قرار بذاریم ...نمیشه دیگه اگه میشد با هم باشیم نمیرفتم یوگا...اصلا نمیدونم چمه😢

خیلی راحت بهش بگید بذار همه چی رسمی بشه بعد..

شما هم خیلی سخت میگیرین عشق  خوبه اما. نباید کل زندگی مون تعطیل کنیم فقط به فکر معشوق بود

هرچی که بین منو اون بود  از جنس گنـــاه شــد  اون دنیاهم تبـــاه شد‌...
خیلی راحت بهش بگید بذار همه چی رسمی بشه بعد.. شما هم خیلی سخت میگیرین عشق  خوبه اما. نباید کل ...

بله من زیادی احساساتی هستم😁..ولی خوشبختانه فردا دعوتمون کردن...دیگه نیازی نیست بیرون بریم😅😅😅

2706