2733
2734
اهان‌پس برا بچه ی دوم‌مشکلی نیست اگه اولی سزارینی بوده ولی اگه سزارین دلبخواهی هزینه رو بیمه تکمیلی ...

شنیدم سهشواری دکتر خوبیه.نه اولی طبیعیه صبحت کردم واسم یکاری کنه اگ بشه یه دلیلی واسه سزارین واسم بنویسه😅

شنیدم سهشواری دکتر خوبیه.نه اولی طبیعیه صبحت کردم واسم یکاری کنه اگ بشه یه دلیلی واسه سزارین واسم بن ...

شهسواری خیلی خوبه.نه نمیشه عزیزم من این هفته با بیمارستان ودکتر وهمه چی صحبت کردم بیمه به هیچ وجه قبول نمیکنه مگه اینکه کمیسیون بیمارستان اشنا باشه برات بنویسه اگه نه دست دکتر نیست.یااینکه هزینه ی بیمازستان برات مهم نباشه و ازاد هزینه رو بدی

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شهسواری خیلی خوبه.نه نمیشه عزیزم من این هفته با بیمارستان ودکتر وهمه چی صحبت کردم بیمه به هیچ وجه قب ...

تو رو خدا نترسون منو😢😢 دیگ نهایتش اینه ک ازاد هزینه بدم .ولی همرا طبیعی زایمون کنم.ولی دکترم گفت یکاری میکنیم به همون دلخوشم

تو رو خدا نترسون منو😢😢 دیگ نهایتش اینه ک ازاد هزینه بدم .ولی همرا طبیعی زایمون کنم.ولی دکترم گفت ی ...

متاسفانه منم خییلی حالم بده ولی تنهاراهش همینه من دکتر شهسواری اشنام ولی بازم کاری نمیتونه برام بکنه مگه اینکهدسزارین اورژانسی بشم دلبخواهی نمیشه ب هیج وجه

2731
تو رو خدا نترسون منو😢😢 دیگ نهایتش اینه ک ازاد هزینه بدم .ولی همرا طبیعی زایمون کنم.ولی دکترم گفت ی ...

اگه بچه بریچ باشه یا سزارین دوم باشه اولی سزارینی بووه باشه اگه همجین‌مشکلی باشه اشکالی نداره و بیمه هزینه رو میده ولی دلبخواهیی رو نمیده

من اولین سونو زد ۳۰ بهمن.سونوهات رو کجا میری شما؟؟

انومالی و رفتم دکتر حسن زاده یکی از بهترین سونوگرافا بندره 

غربارگری اولم رفتم میترا رفیعی اینم جز خوباست .ک نوبت باید چند هفته زودتر بگیری .سونو ها معمولیم رو میرم کوچه باغی ک همون روز نوبت داره

انومالی و رفتم دکتر حسن زاده یکی از بهترین سونوگرافا بندره  غربارگری اولم رفتم میترا رفیعی این ...

من میرم حسن‌پور ntوانومالی رو از قبل نوبت گرفتم رفتم حسن‌پور ولی توی ۲۸ هفته ی سونو داشتم حسن پور نوبت نداشت مجبور شدم‌ همون روز نوبت گرفتم از میترا رفیعی رو رفتم اونجا دیکه بمیرمم پیش میترا رفیعی نمیرم 

متاسفانه منم خییلی حالم بده ولی تنهاراهش همینه من دکتر شهسواری اشنام ولی بازم کاری نمیتونه برام بکنه ...

یه دکتر دیگ هم صحبت کن به من دکترم نگفت نمیشه .گفت دلبخواهی ازاده گفتم عروسی ابجیم بوده هرچی داشتم تکوندم خودم ندارم فعلا ..گفت حالا یکاریش میکنیم ولی تا درد شروع میشه باید صبر کنی.

2738
یه دکتر دیگ هم صحبت کن به من دکترم نگفت نمیشه .گفت دلبخواهی ازاده گفتم عروسی ابجیم بوده هرچی داشتم ت ...

خب دیگه تادرد شروع بشه یعنی اینکه دلبخواهی نیست .من دکترم باهام اشناس اگه بتونه کاری کنه امکان نداره ک انجام نده ولی دست دکتر تنها نیس

۲۸هفته سونو چی داشتی؟

من‌شکمم کوچیکه خیلی وزنم نمیگیرم دکتر گفت ی سونو برم‌ک وضعیت بجه رو بفهمیم میترا رفیعی افتضاح بود

خب دیگه تادرد شروع بشه یعنی اینکه دلبخواهی نیست .من دکترم باهام اشناس اگه بتونه کاری کنه امکان نداره ...

گفتم درد بکشم خوب همون طبیعی زایمون میکنم .گفت به اون دردا نمیرسه .نمیدونم بخدا حالا سری بعد بیشتر صحبت میکنم ببینم دقیقا میخواد چکار کنه 

گفتم درد بکشم خوب همون طبیعی زایمون میکنم .گفت به اون دردا نمیرسه .نمیدونم بخدا حالا سری بعد بیشتر ص ...

این میخواد دردا ک شروع شدن بعد بنویسه مثلا ضربان قلب بجه ضعیفه وفلان اگه ن از قبلش نمیتونن کاری انجام بدن  ک‌مثلا تاریخ بدن شما بری بیمارستان بخوابی دگترمنم گفته باید دردا شروع بشن 

2706